Чи потрібно підприємству самостійно ініціювати звіряння з ТЦК

Для звірки з «чужими» ТЦК, я повинна самостійно до них звертатися? Писати лист-прохання звіритися і додати витяг зі списку (додатку 5)?

👆 Таке питання надійшло до сервісу «Особистий Консультант», наші експерти ретельно працювали над ним та надали вичерпну відповідь🕵️:


Так, у випадку, якщо ваше підприємство повинне пройти звіряння з ТЦК та СП, що не належить до території відповідальності вашого району, ініціатива має йти саме від підприємства. Порядок таких дій визначено в пункті 46 Порядку № 1487. Ви повинні самостійно надіслати до відповідного ТЦК та СП лист із проханням провести звіряння та додати до нього витяг зі списків персонального військового обліку у двох примірниках.


Пункт 46 Порядку 1487 визначає порядок проведення звіряння даних списків персонального військового обліку призовників, військовозобов'язаних та резервістів, які працюють на підприємстві, з даними документів відповідних ТЦК та СП (далі – зовнішнє звіряння).

Постійні перевірки та нові вимоги до ВО – стрес? Ми готові підтримати вас на кожному кроці. Ваш Консультант з ВО чекає запитання

Зовнішнє звіряння з ТЦК та СП, на території відповідальності яких перебуває підприємство, здійснюється відповідно до графіка звіряння, затвердженого розпорядженням голови відповідної районної, районної у мм. Києві та Севастополі держадміністрації, міського голови.


Для уточнення реальної дати зовнішнього звіряння радимо зв'язатися (телефоном або надіславши лист з проханням визначити дату звіряння, яка б не суперечила затвердженому графіку звіряння) із фахівцями відповідного ТЦК та СП та домовитися. Це збереже час та душевну рівновагу всіх учасників процесу. Після погодження дати звіряння відповідальна особа за ведення військового обліку на підприємстві прибуває до ТЦК та СП з двома примірниками витягів зі списків персонального військового обліку та копіями ВОД військовозобов'язаних для проведення звіряння.


Зазначимо, що зовнішнє звіряння з ТЦК та СП, які розташовані на території інших адміністративно-територіальних одиниць, здійснюється шляхом надсилання у двох примірниках витягів із списків персонального військового обліку, а також копій військово-облікових документів до таких ТЦК та СП. Тобто, ініціюється підприємством.


Після проведення звіряння один примірник витягу із списків персонального військового обліку повертається на підприємство з відміткою ТЦК та СП «звірено ___ ________ 20__ року», підписом посадової особи, яка здійснила звіряння, та гербовою печаткою.


Результати звіряння вносяться до журналу обліку результатів перевірок.

Звертаємо увагу, що витяги зі списків персонального військового обліку призовників, військовозобов'язаних та резервістів мають бути актуальними, тобто на дату звіряння.


👌 Сервіс «Особистий Консультант» — це письмові безлімітні швидкі відповіді (від 15 хвилин) на професійні питання.

Отримайте доступ до сервісу, оформивши передплату у пакетах «Професіонал», «Преміум» або «Преміум ПРО».


Джерело: kadroland


Статті на тему:


Щорічне звіряння з ТЦК: шукаємо актуальний графік і підприємство у ньому

Перевірки стану військового обліку: шукайте своє підприємство в плані перевірок

Отримуйте щодня свіжі новини та корисні подарунки 🎁👇