Накази
28.08.2023

Наказ про встановлення шестиденного робочого тижня

365

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «__________»

ТОВ «_____________»

Код ЄДРПОУ ___________

НАКАЗ

 

 

__.__.20__

м. ________

№ ____

 

 

Про встановлення шестиденного

робочого тижня для працівників

цеху № __ 

 

У зв’язку із запровадженням у цеху № __ нової технологічної схеми виробництва твердого сичугового сиру та з метою збільшення обсягів виробництва, своєчасного виконання виробничих завдань, точного дотримання технології виробництва і забезпечення високої якості готової продукції, а також відповідно до частини 3 статті 32 Кодексу законів про працю України та частини 2 статті 3 Закону України від 15.03.2022 № 2136-IX «Про організацію трудових відносин в умовах воєнного стану» 

 

НАКАЗУЮ:

 

1.    Запровадити для працівників цеху № __ з «__» ________ 20__ р. шестиденний робочий тиждень тривалістю __ робочих годин  з таким режимом та графіком роботи:

-          робочі дні: понеділок-субота;

-          вихідний день: неділя.

-          тривалість щоденної роботи у понеділок-п’ятницю по __ год з ___ до ___ год з перервою на обід з _____ до ____ год;

-          тривалість роботи у суботу — __ год з ___ до ____  год з перервою на обід з ____ до _____ год.

2.    Начальнику відділу кадрів ____________:

2.1. До __.__.20__ ознайомити працівників цеху № __ під підпис із даним наказом і попередженням про наступну зміну істотних умов праці з «__» ______ 20__ року.

2.2.  До __.__.20__ одержати письмове підтвердження працівників цеху № __, які дали згоду продовжувати роботу на умовах шестиденного робочого тижня, і до __.__.20_ підготувати та надати на підпис наказ про переведення їх на нові умови праці;

2.3.   У разі незгоди працівників зі змінами істотних умов праці працевлаштувати їх в інших структурних підрозділах ТОВ за наявності вакантних робочих місць;

2.4.  У разі відсутності можливості працевлаштування або відмові працівників від перекваліфікації та переведення на іншу роботу звільнити їх відповідно до чинного законодавства України.

3.    Контроль за виконанням даного наказу покласти на заступника директора _________.

 

 

Директор

_________ ___________________

 

 

Відмітки про ознайомлення з наказом

 

Доступ до матеріалу надається лише
передплатникам платформи

Якщо ви вже зареєстровані на нашому сайті — будь ласка, .
Або , прямо зараз, це не вимагає ваших персональних даних і займе не більше однієї хвилини.

365

Коментарі
0/700

Коментарів поки немає

Почніть розмову…

Інше
17.10.2025

Номенклатура справ на 2026 рік

44

6178