Ви дізнаєтесь:
- Які сторінки трудової книжки потрібно сканувати.
- Чи дублюються відомості на новій роботі.
- Як подати відомості до ПФУ з метою виправлення помилки.
Скануванню підлягають сторінки трудової книжки, до яких внесено запис
Як і раніше, як минулого року, було вже в практичному понятті було зрозуміло, з’явилася фраза, що відображає, що скануються всі сторінки трудової книжки, до яких внесено записи. Тобто не всі, які заповнені і пусті, а тільки ті «всі сторінки», які заповнені. Це вже закріплено. Тобто тепер можна впевнено говорити про те, що ми опрацьовуємо тільки заповнені сторінки трудової книжки.
Відомості з трудової книжки передаються в ПФУ один раз та не дублюються на новому місці роботи
З’явилася норма, яка чітко свідчить, що відомості потрібно подавати одноразово. Тобто, інакше кажучи, поясню, що це означає. Сканувати усі сторінки трудової книжки, від титульної до самої останньої (до задника), треба, і передавати, тільки один раз. Одноразово. Дублювати на іншому місці роботи, а потім ще на новому місці роботи, а потім працівник ще сам вирішив сам собі все сканувати і відправити, не потрібно. Одноразово.
З метою виправлення помилки в трудовій книжці відомості до ПФУ можуть передаватися повторно
Якщо потрібно зробити повторне подання, то чітко закріплено в нормі постанови, що повторно ми можемо це подавати тільки в одному випадку, якщо потрібно виправити записи. Помилкові записи, додати записи, або виправити записи, які були до 1 липня 2000 року і т.д. Треба буде відсканувати тільки титульну сторінку і ту сторінку, власне, яка відновлює цей запис. Але будьте уважними, ця сторінка, яка пише запис номер такий-то вважається не дійсним, якщо нам її відхилили, то нам треба її теж сканувати. Тобто що скануємо? Помилкову сторінку. Далі, сторінку, яка виправляє цей запис. І титульну сторінку.
Маєте професійні питання за темами відео?
Отримайте вичерпні відповіді та роз’яснення експертів Кадрової Платформи №1 у сервісі «Консультації».