Накази
03.04.2023

Наказ про затвердження реєстраційних індексів наказів з кадрових питань

202

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «__________»

ТОВ «_____________»

Код ЄДРПОУ _____________

НАКАЗ

 

 

__.__.20__

м._______

№ ___

 

 

Про затвердження  реєстраційних

індексів наказів з кадрових питань

 

З метою приведення діловодства у відповідність до вимог чинних нормативно-правових актів з діловодства і стандартів з керування документаційними процесами та встановлення у ТОВ «____________» єдиного порядку документування управлінської діяльності і роботи з документами, розрізнення наказів з кадрових питань (особового складу) та керуючись пунктом 5 глави 3 розділу ІІІ Правил організації діловодства та архівного зберігання документів у державних органах, органах місцевого самоврядування, на підприємствах, в установах і організаціях, затверджений наказом Міністерства Юстиції України від 18.06.2015 № 1000/5

 

НАКАЗУЮ:

 

1. Затвердити реєстраційний індекс наказів з кадрових питань, який має таку структуру: № (порядковий номер за відповідним журналом реєстрації в межах року)/(літерний індекс),

де літерний індекс:

к/тр — для наказів з кадрових питань тривалого (75 р.) строку зберігання;

к/тм — для наказів з кадрових питань тимчасового (5 р.) строку зберігання.

2. Вважати, що до наказів з кадрових питань тривалого строку зберігання відносяться накази про прийняття на роботу, у т. ч. за сумісництвом («зовнішнім» або «внутрішнім»), переміщення, переведення на іншу посаду, звільнення, зміну біографічних даних (прізвища, імені, по батькові); про заохочення, преміювання, встановлення надбавок, доплат, надання матеріальної допомоги; про надання відпусток працівникам з важкими, шкідливими та небезпечними умовами праці, надання відпусток щодо догляду за дитиною, відпусток без збереження заробітної плати; про направлення у відрядження працівників для виконання робіт з важкими, шкідливими та небезпечними умовами праці, довготривалі відрядження в межах України та за кордон).

До наказів з кадрових питань тимчасового строку зберігання відносяться накази про надання оплачуваних відпусток, про короткострокові відрядження в межах України та за кордон, стягнення.

3. Наказ вважати чинним з «__»_________ 20___ року.

4. Начальнику відділу кадрів забезпечити неухильне додержання вимог цього наказу при реєстрації наказів з кадрових питань.

5. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

 

Директор

_______________ _______________________

 

 

Відмітки про ознайомлення з наказом

Доступ до матеріалу надається лише
передплатникам платформи

Якщо ви вже зареєстровані на нашому сайті — будь ласка, .
Або , прямо зараз, це не вимагає ваших персональних даних і займе не більше однієї хвилини.

202

Коментарі
0/700

Коментарів поки немає

Почніть розмову…

Накази
05.06.2026

Наказ про видачу трудової книжки працівнику

11

5701

Заяви
09.06.2026

Заява працівника про видачу трудової книжки

13

5123

Накази
09.06.2026

Наказ про видачу трудових книжок працівникам

3

694