
Правила електронного оповіщення працівників від ТЦК та СП
Підкажіть, будь ласка, чи ТЦК та СП мають право надсилати розпорядження про оповіщення працівників в електронній формі (електронною поштою) на офіційну адресу підприємства та чи роботодавець зобов'язаний прийняти такий документ, видати наказ про оповіщення?
Так, мають.
Способи направлення документів ТЦК та СП, у тому числі розпоряджень про виклик працівників, Порядком 1487 не передбачено (не обмежено), тож, ТЦК та СП мають право направляти розпорядження як засобами поштового зв'язку, так і засобами електронної пошти.
Отримавши таке розпорядження, роботодавець повинен виконати вимоги п. 47 Порядку 1487: видати наказ про оповіщення, ознайомити з ним працівника під підпис, у триденний строк направити до ТЦК та СП копію наказу про оповіщення, видати наказ про увільнення працівника на день явки, проконтролювати його явку до ТЦК та СП.
Підстав не виконувати розпорядження, отримане на електронну пошту, немає.
Раді допомогти, звертайтесь ще!
Отримайте відповідь від 15 хвилин!
Послуга Особистий консультант доступна лише передплатникам пакетів Професіонал, Преміум, Преміум ПРО.
Приєднуйтесь до передплатників і отримуйте експертну підтримку в будь-який час!


