Заголовок тимчасово відсутній
Так, якщо ви критично важливі і бронюєте через дію своїх штатних працівників.
Пенсійний фонд України (ПФУ) реалізував можливість подавати через особистий кабінет страхувальника на вебпорталі е-послуг ПФУ роботодавцями в режимі реального часу відомості про:
прийняття працівника на роботу,
його переміщення з одного структурного підрозділу до іншого, переведення на іншу постійну посаду,
звільнення,
поновлення на роботі,
тимчасове припинення,
відновлення дії трудового договору.
Дана норма визначена постановою КМУ від 05.06.2024 №650 «Деякі питання бронювання військовозобов’язаних під час воєнного стану», яка набрала чинності 08.06.2024.
У ПФУ звертають увагу, що відомості про трудові відносини з працівниками, що мали місце в період з 08.06.2024 по теперішній час, роботодавці можуть подати до завершення апробації запровадженого на вебпорталі е-послуг ПФУ в кабінеті страхувальника нового сервісу, а саме, до 01.08.2024.
Після 1 серпня можна буде подати лише відомості про рух кадрів, які відбулись не пізніше, ніж протягом наступного дня після настання відповідної події.
Як передати відомості до ПФУ для бронювання: практикум на пенсійному порталі https://kadroland.com/events/1377/3503
Раді допомогти, звертайтесь ще!
Оптимальний алгоритм переведення працівника із сумісництва на основне місце
Зокрема, цікавлять такі практичні аспекти:
1.Спосіб…
Виокремлення військовозобов’язаних у списках під час мобілізації
Вибір правильної назви посади для інженера-електрика в компанії
Назву «Інженер-електрик в енергетичній сфері» використовувати не можемо, оскільки це будівельна компанія…
Оформлення наказу про увільнення працівника за мобілізацією 2026 року
Послідовність дій при звільненні та повторному прийнятті працівника-сумісника
Запис про сумісництво у трудовій книжці: обов'язок чи бажання
Табелювання робочого часу працівника з виробничою травмою на роботі
Зміна заробітної плати для критично важливих підприємств: що знати
Документи для підтвердження права на відпустку одному з батьків
Чи можуть сумісники зберегти бронювання за новою постановою
Чи потрібно доплачувати за ведення військового обліку бухгалтеру
Дякую…

