Чи можна повідомляти про підвищення окладу без наказів
Так, можна.
У статті, за наданим Вами посиланням, дослівно прописано таке:
«У разі прийняття роботодавцем рішення підвищити посадові оклади працівникам, необхідно внести зміни до штатного розпису та повідомити працівників про підвищення посадового окладу.»
Отже, не має категоричної вимоги, що повідомлення має бути оформлено саме кадровим наказом. А приклад наказу наведений, як можливий варіант, а не обов’язковий документ.
Головне, щоб при підвищенні окладів був виданий один наказ з основної діяльності юрособи «Про внесення змін до штатного розпису на 2026 рік» у зв’язку із підвищенням окладів.
А вже посилаючись на цей наказ, роботодавець сам вправі вирішувати, яким чином довести цю інформацію до працівників, щоб не було порушень трудового законодавства.
Раді допомогти, звертайтесь ще!
Чи слід включати навантажувачі у звіт про автотранспорт
Прийом на дистанційну роботу: оформлення та юридичні нюанси
Нові критерії критичності військового обліку у Дніпропетровській області
Чи потрібно подавати звіт про транспорт, якщо його немає
Чи потрібно проходити військово-лікарську комісію заброньованим особам
Військовий облік: дії роботодавця при мобілізації працівника у відпустці
Чи зобов’язаний роботодавець виплачувати компенсацію за невикористані дні
Перехід з строкового на безстроковий договір: оформлення процедури
Відпустка працівника у вихідні: ризики для роботодавця
Чи може працівник, який працює з п'ятиденним робочим тижднем та вихідними сб та нд, оформлювати щорічні відпустки лише на вихідні дні. Які існують ризики для роботодавця…


