Прийняття на роботу військовозобов'язаного, що перебуває в розшуку
Так, можна прийняти на роботу людину, яка перебуває в розшуку ТЦК, оскільки законодавство не забороняє працевлаштування з цієї причини.
Разом з тим, ви не зможете забронювати такого працівника. Працівник спочатку має знятися з розшуку, а потім ви зможете його бронювати.
Нагадаємо, за неявку за повісткою до ТЦК та СП передбачена адміністративна та кримінальна відповідальність. Адмінвідповідальність передбачена як для військовозобов’язаного, так і для роботодавця. За таке порушення може бути накладений штраф у розмірі 17 – 25,5 тис. грн
До речі, штраф за неявку за повісткою до ТЦК та СП можна сплатити лише 50% від мінімального штрафу – 8500 грн онлайн через застосунок «Резерв+». На сьогодні в «Резерв+» можна заплатити за 9 порушень.
Рекомендуємо Сплатити штраф за неприбуття за повісткою вже можна у Резерв+: як це працює https://kadroland.com/news/6117-splatiti-straf-za-nepributtya-za-povistkoyu-vze-mozna-u-rezerv
У «Резерв+» можна сплатити штраф за 9 порушень: покрокова інструкція та відповіді Міноборони на запитання https://kadroland.com/news/6477-yak-splatiti-straf-u-rezerv-pokrokova-instrukciya-ta-vidpovidi-minoboroni
Раді допомогти, звертайтесь ще!
Відсутність відповідальної особи за військовий облік у 2024 році
Вказівка дати з Резерву+ у графі 9 списків працівників
Спасибі…
Звітність про працевлаштування осіб з інвалідністю: актуальні дані
Питання щодо звітності про працевлаштування осіб з інвалідністю. Чи є на сьогоднішній день звіт…
Необхідність повідомлення про прийом на роботу до 2010 року
Питання звільнення працівників без контакту і фінансування
Чи потрібен засновнику статус директора в новому ТОВ
Рекомендації щодо подачі звітності про працевлаштування осіб з інвалідністю
Коли оформлювати наказ на декретну відпустку для співробітниці
Особливості встановлення гнучкого та індивідуального графіків роботи
3. Відмінність між вищезазначеними графіками…
Як правильно заповнити колонку "Звання" у списках ВО
Можливість штрафу за не ведення військового обліку у 2024 році


