Вирішення проблеми з розрахунком днів відпустки працівниці
При розрахунку по ваших даних в мене вийшло, що працівниці належить 21 к.д.
https://kadroland.com/calculators/year-vacation
Орієнтири, як вчиняти, надало Мінекономіки в листі від 30.09.2024 №4701-05/71262-09.
Основний висновок такий:
"… якщо в поточному році працівнику надано щорічну відпустку повної тривалості, під час її розрахунку за наступний рік має бути зроблено перерахунок тривалості щорічної відпустки залежно від фактично відпрацьованих працівником днів, з урахуванням кількості днів відпустки, отриманої авансом."
Враховуючи рекомендації Мінеконміки в Особовій картці (чи іншому документі) коригуємо використання відпустки за поточний робочий рік (06.05.2023-30.04.2024). Зазначаємо, що використано 21 к.дн. такої відпустки. А також позначаємо, що працівниця вже використала 3 к.дн. відпустки за наступний робочий рік (06.05.2024-30.04.2025).
Виходить так: працівниця відгуляв 24 к.дн. відпустки, але 21 к.дн. – за поточний робочий рік (06.05.2023-30.04.2024) і ще 3 к.дн. – вже за наступний робочий рік (06.05.2024-30.04.2025). Тому за наступний робочий рік працівниця має право на 21 к.дн. відпустки. Звісно, якщо більше ніщо не вплине на тривалість його відпустки.
До останьього виданого наказу про надання відпустки варто внести зміни. Та викласти наказ в новіому тексті де буде розбито відпустку по періодах.
Детальніше тут https://kadroland.com/news/3039-perevikoristana-shhoricna-vidpustka-yak-vraxuvati-ta-oblikuvati
Раді допомогти, звертайтесь ще!
Отримайте відповідь від 15 хвилин!
Послуга Особистий консультант доступна лише передплатникам пакетів Професіонал, Преміум, Преміум ПРО.
Приєднуйтесь до передплатників і отримуйте експертну підтримку в будь-який час!
Чи потрібно вносити зміни після звільнення військовозобов'язаного працівника
Консультація з кадрових документів через Мессенджер за номером телефону



