Невідповідність у чисельності військовозобов’язаних та бронювання підприємства
Чисельність військовозобов'язаних зазначено у рішенні ОДА (ОВА) відповідно до п. 6 Критеріїв https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/76-2023-%D0%BF#n111.
У зв'язку із зазначенням кількості військовозобов'язаних підприємство має дотримуватись бронювання як у відсотках (не більше 75%), так і в абсолютних показниках (не більше 75% від кількості військовозобов'язаних, зазначеної у рішенні про підтвердження критичності). Тобто, якщо кількість військовозобов'язаних згідно з даними рішення становить 100 осіб (умовно), забронювати можна не більше 75 осіб навіть за умови збільшення кількості військовозобов'язаних.
У разі зменшення загальної кількості військовозобов'язаних та перевищення у зв'язку з цим ліміту бронювання у відсотках відповідно до п. 9-2 Порядку 76 працівникам, заброньованим понад ліміт, бронювання потрібно анулювати відповідно до п.п. 15 п. 31 Порядку 76. Тобто, якщо кількість військовозобов'язаних зменшиться до 97 (умовно), бронювання має залишитись у 72 працівників, 3 працівникам бронювання потрібно анулювати.
Раді допомогти, звертайтесь ще!
Отримайте відповідь від 15 хвилин!
Послуга Особистий консультант доступна лише передплатникам пакетів Професіонал, Преміум, Преміум ПРО.
Приєднуйтесь до передплатників і отримуйте експертну підтримку в будь-який час!


