Заголовок тимчасово відсутній
Рішення призначити страхову виплату ухвалює страхувальник або уповноважені ним особи ч. 3 ст. 22 Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування» від 23.09.1999 № 1105-XIV.
Керівник підприємства призначає соціальні виплати самостійно, тоді наказ не потрібен або наказом визначає уповноваженого із соціального страхування, наприклад, головного бухгалтера, зразок для прикладу - https://kadroland.com/documents/4399-nakaz-pro-priznacennya-upovnovazenoyi-osobi-dlya-priinyattya-risennya-pro-straxovi
Якщо керівник розглядає лікарняні та призначатиме соціальні виплати або відмовлятиме в їх призначенні за наявності підстав, тоді протокол підписує лише керівник. Якщо керівник обрав уповноваженого, у такому разі протокол підписує уповноважений.
Раді допомогти, звертайтесь ще!
Правила надання відпустки для студентів із сесійними довідками
Зміна номера ВОС: вплив на бронювання та подальші дії
В заброньованого працівника змінився номер ВОС у резерв +. Повідомлення до тцк за дод. 4 підготуємо та подамо. Чи впливає ця зміна на поточне бронювання? Чи потрібні ще якісь додаткові кроки?
Дякую…
Зміни в бронюванні працівників із відстрочкою: що варто знати
Питання бронювання військових: зміни, підтвердження та підвищення заробітної плати
Підбір коду КП для керівника проектів у стратегічній співпраці
Правильне оформлення наказу для дистанційної роботи з офісом
Подовження статусу критично важливого підприємства: що обрати
Коректне написання назви посади інженера з технічного нагляду
Заповнення форми про відсутність транспорту для військового обліку
Компенсація за додаткові відпустки при звільненні з ОМС
Обов'язки чоловіків щодо повідомлення про зміну місця проживання
Согласно постанове 1487 надо сообщать в ТЦК о смене места проживания.
Если мужчина стоит на учете по месту прописки, а в начале войны переехал в другое место:
1. он сам обязан сообщить в ТЦК?
2. если он сообщил о месте проживания, то это…
Внутрішнє стажування: правові аспекти, оформлення та оплата праці
Якщо така процедура є…

