Включення військовозобов’язаного до загальної чисельності на підприємстві
основне його місце роботи у фоп зварювальником (критичності там немає)
ми можемо його включити до загальної чисельності в\з на нашому п-ві .
... наскільки я зрозуміла з сьогоднішнього семінару , то можемо
Так, можете.
Згідно п. 6 Постанови від 30 травня 2026 р. № 692 https://www.kmu.gov.ua/npas/deiaki-pytannia-broniuvannia-viiskovozoboviazanykh-na-period-mobilizatsii-ta-na-voiennyi-t300526 вносить зміни до п. 12 Постанови 76 і звучить так: Військовозобов’язані працівники, яким надано відстрочку з інших причин, визначених статтею 23 Закону України “Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію”, а також працівники, які працюють за сумісництвом на іншому підприємстві, в установі, організації, враховуються у загальній кількості військовозобов’язаних, зазначених у пунктах 6—10 цього Порядку, лише за одним місцем роботи.
Дані зміни будуть застосовуватись з 1 вересня 2026 року.
На даний час не визначено порядку, як буде зараховуватись до квоти такий працівник. Згідно Постанови 692 https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/692-2026-%D0%BF#n2 Міністерство оборони разом з Міністерством цифрової трансформації та Пенсійним фондом України до 1 серпня 2026 р. має забезпечити доопрацювання державних електронних інформаційних ресурсів та електронної інформаційної взаємодії між ними з метою реалізації підпункту 3 пункту 1 змін (щодо врахування працівників з відстрочками і сумісників), затверджених цією постановою.
Раді допомогти, звертайтесь ще!
Поєднання навчальної практики та роботи: документи і оформлення варіантів
Заборона на зовнішнє сумісництво для директорів комунальних установ
Необхідність індивідуальних наказів про ознайомлення працівників з окладами
Визначення посади Архітектор-стажист в кадровому обліку підприємства
Перелік документів для проходження перевірки з військового обліку
Правильний облік водіїв: як врахувати менеджерів і водіїв
Перехід на друкарське оформлення заяв працівників: рекомендації та поради
Підкажіть, будь ласка, як запровадити ці зміни?
Дякую…


