Протягом 2024 року планують запустити єдиний вебпортал вакансій державних та комунальних медзакладів

Єдиний вебпортал вакансій медичних працівників стане простим, зручним та функціональним інструментом, який дасть можливість отримувати всім бажаючим оперативну інформацію про існуючі вакантні посади в закладах охорони здоров'я по всій Україні

Кабінет Міністрів визначив питання створення і функціонування єдиного вебпорталу вакансій державних та комунальних закладів охорони здоровʼя.

Претенденти зможуть зареєструватися на ресурсі та зручно і прозоро подавати документи для розгляду на вакантні посади

Зокрема, зареєстровані користувачі зможуть подавати свої кандидатури й на посади керівників закладу охорони здоров’я.


Згідно зі змінами, внесеними до Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я, подача документів на такі конкурси відбуватиметься через портал.


Отже, система дозволить:


  1. публікувати оголошення про всі посади, як такі, що не потребують проведення конкурсу, так і ті, що здійснюються на конкурсній основі;
  2. подавати документи на вакантні посади;
  3. створювати особистий кабінет;
  4. надавати консультації користувачам вебпорталу;
  5. взаємодіяти з іншими інформаційно-комунікаційними реєстрами;
  6. захищати дані користувачів від несанкціонованого знищення.


Згідно зі змінами, внесеним в Порядок проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я, затвердженого постановою КМУ від 27 грудня 2017 №1094, на порталі:


  1. публікуватиметься оголошення про формування конкурсної комісії та її рішення;
  2. відбуватиметься подача документів в електронній формі;
  3. оприлюднюватимуться результати конкурсу включно з відеозаписом засідання конкурсної комісії.


Система Єдиного вебпорталу вакансій буде взаємодіяти з іншими інформаційно-комунікаційними системами і державними вебпорталами, зокрема, ЄДЕБО, що надасть можливість забезпечити повний доступ до інформації, яку потребуватиме користувач.


Крім того, Єдиний вебпортал вакансій значно полегшить пошук роботи для молодих фахівців та медичних працівників, які вимушено змінили місце проживання у період воєнного стану.

Запуск роботи порталу відбудеться протягом 2024 року

Планується, що надалі функціональні можливості Єдиного вебпорталу вакансій постійно вдосконалюватимуться та розширюватимуться для зручності користування ним та збільшення прозорості процесу проведення конкурсів та закриття вакансій.


Джерело: Урядовий портал