Як отримати Довідку здобувача освіти для формування відстрочки по навчанню: роз'яснення МОН

Для отримання Довідки здобувачу освіти за денною або дуальною формою навчання необхідно звернутись до закладу освіти, в якому він навчається

Міністерство освіти і науки України у листі від 03.06.2024 №1/9758-24 інформує, що здійснено доопрацювання програмного забезпечення Єдиної державної електронної бази з питань освіти (далі – ЄДЕБО) для забезпечення закладам освіти можливості формування в ЄДЕБО довідки про здобувача освіти за даними ЄДЕБО за формою, визначеною додатком 9 до Порядку (далі – Довідка, форма Довідки – у додатку 1 до листа).

Для отримання Довідки здобувачу освіти за денною або дуальною формою навчання необхідно звернутись до закладу освіти, в якому він навчається

На сайті ЄДЕБО за посиланням https://info.edbo.gov.ua/ реалізовано можливість перевірки достовірності Довідок шляхом заповнення форми за наступними вхідними параметрами:


  1. номер Довідки;
  2. РНОКПП здобувача освіти.


Для заповнення інформації про здобувача освіти за денною або дуальною формою стосовно того, порушує чи не порушує на підставі даних, що містяться в ЄДЕБО, поточне здобуття освіти послідовності, визначеної ч. 2 ст. 10 Закону України «Про освіту», визначення послідовності здобуття освіти використовується алгоритм, який наводиться у додатку 2 до Листа.


У разі виникнення запитань щодо визначення послідовності навчання, МОН пропонує використовувати відповідний звіт «Історія навчання», що формується в ЄДЕБО у модулі «Фізичні особи».


Крім того, МОН надає роз’яснення щодо алгоритму визначення послідовності здобуття освіти та формування Довідки в ЄДЕБО.


Джерело: Лист МОН від 03.06.2024 №1/9758-24