Про алгоритм бронювання. Інструкцію з діловодства. Перенесення відпустки. Неповний РЧ. Відомості про працівників до ПФУ. 🙋‍♀️ Ранковий кадровик від 05.07.2024

Коротко, структурно, зрозуміло розповідаємо про головні новини. Радимо кращі статті дня та даємо зразки документів. І трохи професійного гумору

Провідний інспектор з кадрів — як звучить


У Держпраці запитали щодо можливості використання похідного слова «провідний» для посади «інспектор з кадрів». Фахівці відповіли, що так можна. Які похідні слова можна використовувати до професійних назв робіт, дізнавайтеся тут.


Алгоритм бронювання за списками 


На час воєнного стану для забезпечення безперебійної роботи органів держвлади та місцевого самоврядування, а також критично важливих підприємств Уряд запровадив систему бронювання. Вона дозволяє ключовим працівникам отримати бронювання. Як діяти — пояснили фахівці Мінекономіки.


Неповний робочий час: дієві поради


У період дії воєнного стану чимало підприємств ініціюють встановлення для персоналу режиму неповного робочого часу. Іноді це вимушений захід, який спрямований на збереження робочих місць і стабільності підприємства у складний час. У нашій статті ми детально розповідаємо про всі тонкощі й нюанси, які пов'язані з документальним оформленням такого режиму роботи. 


Читати статтю


Виключили з обліку до 2022 р. — ВЛК не потрібна


Генштаб ЗСУ у своєму листі зазначає, що не зобов'язані проходити медичний огляд ВЛК чоловіки (25 – 60 років), які були визнані непридатними до військової служби із виключенням з військового обліку до 2022 року. Докладно про це говоримо тут.


Діловоди з Інструкцією


Кому потрібно мати Інструкцію з діловодства? Із чого почати її складання? Що зазначити в ній та чим керуватись? Відповіді на ці та інші запитання розглянули в нашій статті.


Читати статтю


Застрибуєте в останній вагон? 


Як налагодити ВО на підприємстві без порушень? Що змінилося в порядку бронювання? Які документи подавати для бронювання працівників?


Про все це і не тільки розповімо 10 липня на Великому Бухгалтерському Семінарі. Квитків вже майже не залишилось, встигніть приєднатися!


Отримати квиток


Оновлення даних в Резерв+ підтверджує мітка часу 


Як повідомила заступниця міністра оборони України, у додатку Резерв+ після оновлення даних з'являється мітка часу. Ця мітка слугує підтвердженням того, що оновлення відбулось. Більше деталей та про найближчі перспективи роботи Резерв+ читайте за посиланням.


Яку інформацію треба подати до ПФУ  


Інформація про трудову діяльність працівника, яку роботодавці повинні надавати до ПФУ, визначена у ст. 20 Закону №2464. Деталі подачі та перелік відомостей ви знайдете за посиланням.


Корисно для кадровика


  1. Лікарняний під час відпустки: як оформити.
  2. Простій не зараховують до стажу щорічної додаткової відпустки.
  3. Не з усіма працівниками можна укладати контракт.


Тут на вас завжди чекають!


Наш Telеgram-канал — це кадрова спільнота, в якій ду-у-уже люблять підписників, дарують подаруночки, тримають руку на пульсі змін і завжди інформують щодо всіх робочих питань.


👉 Якщо ви не з нами, запрошуємо у кadroland live!


Новини підготувала


Ваша провідна інспекторка кадрових новин Редакція