Військовозобов'язаних 50+ та придатних до тилу залучатимуть до фортифікацій

Військовозобов’язані, визнані придатними до служби в тилових частинах, а також чоловіки старше 50 років можуть бути направлені на облаштування фортифікаційних споруд

502

Подобаються наші матеріали? Додайте нас в улюблені джерела Google, щоб частіше бачити наші новини в пошуку та ШІ-оглядах в Google.

Додати

Про це повідомив заступник начальника Запорізького ТЦК Андрій Якунін:

Військовозобов'язані, які за станом здоров’я визнані придатними до тилових частин, ТЦК, а також ті громадяни, які придатні за станом здоров’я, але за віком вони старші 50 років, така категорія військовозобов'язаних після проходження ВЛК направляється до частин тилового призначення, частин підтримки та забезпечення, а також таку категорію ми призиваємо до себе. Що стосується підрозділів підтримки та забезпечення, також є багато військових спеціальностей, які необхідні і ці підрозділи виконують дуже важливі завдання з обладнання фортифікаційних споруд

Зазначив, що є необхідність в укомплектуванні таких підрозділів фахівцями різних спеціальностей, в тому числі водіями, операторами, кранівниками тощо.

Бажаєте бути в курсі всіх змін з кадрового та військового обліку, тоді завітайте на наші Безкоштовні вебінари! Провідні експерти kadroland в прямому ефірі розкриють всі хвилюючі та актуальні запитання!

Джерело: Запорізький обласний ТЦК

502

2

5

1

61

3

65

2

22

2

20

2

175

2

80

4

66

23

44955

4

382

6

285

3

188

11

19497

2

3431

2

57

6

582

3

1309

3

146

7

1882

6

3754