Бронювання 75% працівників ЖКГ: у «Дії» вже доступний функціонал

Фахівці «Дія» у коментарях повідомляють, що реалізовано функцію бронювання працівників сфери житлово-комунального господарства за квотою 75%

4795

Ми розповідали, що надано можливість бронювати військовозобовʼязаних працівників підприємств тепло- та водопостачання і управління побутовими відходами до 75 %.


На порталі «Дія» вже реалізовано функціонал для бронювання працівників за збільшеним лімітом (75%) :


Бажаєте бути в курсі всіх змін з кадрового та військового обліку, тоді завітайте на наші Безкоштовні вебінари! Провідні експерти kadroland в прямому ефірі розкриють всі хвилюючі та актуальні запитання!

Нагадаємо, що подати заяву на бронювання працівників можна виключно через портал «Дія».


Для збільшення ліміту бронювання варто звернутись до органу, який надав критичність.


Для того, щоб була можливість бронювати працівників за збільшеним лімітом (75%) – державний орган має внести інформацію в Єдиний перелік.



Чи вдалося забронювати працівників за збільшеним лімітом, діліться досвідом у коментарях!


Джерело: Дія


Стаття на тему:


Чергові зміни до порядку бронювання та надання критичності з 02.04: детальний аналіз постанови КМУ

4795

Отримуйте щодня свіжі новини та корисні подарунки 🎁👇

Коментарі46
Доброго дня. ОВА визнала нас критичним, (водопостачання і тпв). Написали листа на ОВА 30.04 про збільшення ліміту бронювання до 75%. Відповідь отримали сьогодні 06.08(Оперативно))) текст: Вирішення питання можливе після верифікації підприємства, відповідно до вимог п8 Порядку, районною військовою адміністрацією за місцем розташування підприємства. Наскільки знаємо, орган який надав критичність, має збільшити ліміт!? Підскажіть як діяти? В кого була така ситуація?
Відповісти
ОВА хоче переконатися, що ви дійсно не просто КВЕД маєте, а працюєте і надаєте такі послуги на відповідній території
Відповісти
Добрий день! Комунальне підприємство отримало критичність з лімітом 50% Щоб збільшити на 75% можна без основного квед по водо- чи тепло-? Через те, що наші об`єкти тепло-, водо- приєднали внаслідок реорганізації в одне підприємство благоустрій, в якому основний квед інший.
Відповісти
Без такого КВЕДа - тільки на загальних підставах через звернення до МОУ
Відповісти
Що саме потрібно зазначити в листі щоб внесли в Єдиний перелік? Можливо хтось має шаблон?
Відповісти
Добрий вечір. Вкажіть на те що ви відноситеся до відповідної категорії та долучіть належні документи до органу який приймав рішення щодо віднесення вашого підприємства до критичних.
Відповісти
Доброго дня)
Напишіть хто бронювався,скільки годин чекали відповідь?
Дякую
Відповісти
70 годин було
Відповісти
Показати всі (1)
То що, вже є ті в кого вийшло забронювати 75%?
Відповісти
Наші читачі повідомляли, що вже виходить
Відповісти
Показати всі (2)
Підскажіть будь-ласка, час бронювання через дію складає 72 години з моменту подачі чи може і більше, в кого як було?дякую
Відповісти
До 72 годин
Відповісти
Добрий ранок. Збільшился процент бронювання на 75 (тепломережі). Лист на зміну писала 23.04
Відповісти
Що за лист писали?
Відповісти
У кого небудь заробило 75% для комунальників
Відповісти
Вже у багатьох містах є у водоканалах 75%.Процес пішов
Відповісти
Вчора відправила листа на орган, який надав нам критичність, на збільшення ліміту. Чекаємо на відповідь. Про результат повідомлю.
Відповісти
Добрий день. Якщо не важко - поділіться шаблоном листа будь ласка) ел пошта [email protected]
Відповісти
Показати всі (1)
Хтось уже пробував? У нас уже людей покрали, зразу в частини віправляють а не на полігон)))
Відповісти
Галино, орган, що надав вам критичність, за словами Дії, має внести певні дані, що нададуть можливість забронювати 75%
Відповісти
Доброго дня,що там з 75 відсотків комунальників,дія уже пропускає, можна бронювати?
Відповісти
Хотілося б перевірити, але нам вже рубають критичність другий раз. Все якісь причини придумують(
Відповісти
Показати всі (1)
Добрий день, то що,пише дія,що вже реалізували квоту в 75% хтось вже пробував ?
Відповісти
Дія повідомила, що спочатку треба звернутися до органу, що надав критичність
Відповісти
Народ,хоч хтось відгукніться, внесіть ясність,хтось вже забронював по 75% чи на паузі? Скільки ж чекати ,може потрібно приймати міри .
Відповісти
Думаю ніхто, 75% є тільки на папері, а в реальності нема! Я думаю, вони дадуть 75% коли директор виконає мобілізаційний план (наприклад 20% відправить на війну)!
Відповісти
Показати всі (1)
То що там,щось чутно, дія щось зробила по квоті? Чи чекати непонятно скільки
Відповісти
Показати всі (9)
А скільки чекали медики?
Відповісти
Так само медикам радили звернутися до органу, що надав критичність
Відповісти
Мені здається, що два тижні на реалізацію квоти 75 більше ніж достатньо, затягування часу навмисно!!!
Відповісти