
👆 Таке питання надійшло до сервісу «Особистий Консультант», наші експерти ретельно працювали над ним та надали вичерпну відповідь🕵️:
Так, звітувати. Скасування стосується лише однієї статистичної форми, а не всієї звітності з праці.
Більше не застосовується форма державного статистичного спостереження № 1-ПВ (умови праці) (один раз на два роки) «Звіт про умови праці, пільги та компенсації за роботу зі шкідливими умовами праці» (наказ Держстату від 03.06.2026 №141 «Про визнання таким, що втратив чинність, наказу Державної служби статистики України від 30 березня 2023 року № 127 «Про затвердження форми державного статистичного спостереження № 1-ПВ (умови праці) (один раз на два роки) «Звіт про умови праці, пільги та компенсації за роботу зі шкідливими умовами праці»).
Однак місячна та квартальна форми № 1-ПВ залишаються чинними. Вони затверджені наказом Держстату від 15.04.2024 №117, який наразі продовжує діяти.
Дійсно, раніше Держстат повідомляв про намір відмовитися від щомісячної форми №1-ПВ. Однак станом на сьогодні відповідні зміни ще не впроваджені, тому обов'язок щодо подання звітності залишається.
Отже, до 7 липня 2026 року необхідно подати:
- місячний Звіт із праці за формою №1-ПВ (місяча) – за червень 2026 року;
- квартальний Звіт із праці формою № 1-ПВ (квартальна) – за ІІ квартал 2026 року.
Джерело: kadroland
Шаблони та зразки документів:
Звіт із праці № 1-ПВ (місячна) з 2025
Статті на тему:





















