Отримали штраф від ТЦК: як дізнатися про відкрите провадження

Якщо отримали штраф від ТЦК і стосовно вас відкрили виконавче провадження, побачите про себе інформацію у Автоматизованій системі виконавчого провадження (АСВП)

Якщо ТЦК наклав постановою штраф на особу, яка ухиляється від військового обліку, і ця особа не поспішає добровільно його сплатити, це загрожує арештом коштів на рахунках боржника, подальшим списанням коштів з цих рахунків, а також арештом майна, яке потім можуть реалізувати.


Дізнатись чи відкриті відносно особи виконавчі провадження безпосередньо через АСВП, не відвідуючи при цьому відповідний орган державної виконавчої служби.


Так, аби дізнатись про хід виконавчого провадження, варто скористатись АСВП. Пошук можна здійснити за прізвищем та ім’ям. Саме в АСВП реєструють виконавчі документи, документи виконавчого провадження та фіксують всі виконавчі дії.

АСВП — це комп’ютерна програма, що забезпечує збирання, зберігання, облік, пошук, узагальнення, надання відомостей про виконавче провадження, формування Єдиного реєстру боржників та захист від несанкціонованого доступу

Вільний та безоплатний доступ до інформації автоматизованої системи виконавчого провадження забезпечує Міністерство юстиції України у мережі на своєму офіційному вебсайті за допомогою індивідуального ідентифікатора доступу.


Інформація містить відомості також і про час її розміщення.


Пошук інформації через вебсайт здійснюється за такими параметрами:


  1. прізвище, ім’я, по батькові;
  2. число, місяць, рік народження боржника - фізичної особи та прізвище, ім’я, по батькові (за його наявності) стягувача - фізичної особи;
  3. найменування, ідентифікаційний код в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань для юридичної особи - боржника та стягувача;
  4. номер виконавчого провадження.


Джерло: Мін'юст