Шпалери для робочого стола кадровика на листопад 2025 року

Ексклюзивна колекція шпалер для робочого стола кадровика на листоп 2025 року від Kadroland вже доступна для користування! Швидко! Безкоштовно! Кольорово! Обирайте «картинку» на свій смак і додавайте барв та настрою своєму робочому простору. Увага! На Ваші прохання ми розробили шпалери окремо для 5-денки і 6-денки. Краса починається через три… два… один!

4

30307

Це комплімент від Kadroland, щоб додати барв і гарного настрою.


Встановити шпалери простіше простого:


1. Натискаємо кнопку «Зберегти» і завантажуємо потрібну заставку.

2. Натискаємо кнопку Пуск.

3. Послідовно обираємо:


  1. налаштування / параметри;
  2. персоналізація;
  3. фон;
  4. огляд фотографій;
  5. шпалеру, яку завантажили.


4. Милуємося красою на робочому столі.


Шпалери для «стандартної» 5-денки (40-годинний робочий тиждень; вихідні – субота, неділя)








Шпалери для «стандартної» 6-денки (40-годинний робочий тиждень; вихідний – неділя)








Пишіть свої враження або побажання у коментарях. І хто знає, може, з такої маленької зміни почнуться глобальні зміни на краще...


P.S. Шпалери заряджені на добро! Обіймаємо!


Команда kadroland


4

30307

Отримуйте щодня свіжі новини та корисні подарунки 🎁👇

Коментарі88
0/700
Вітаю! А чи можливо робити шпалери з трьох місяців, тобто попередній, поточний і наступний? Норми тривалості можна залишити лише за поточний... Дякую
1
Відповісти
Доброго дня, пані Світлано 🌺
Щиро дякуємо за вашу пропозицію! Ідея з календарем на три місяці справді цікава — ми обов’язково розглянемо її при оновленні шпалер. Нам приємно, що ви ділитеся своїми думками та допомагаєте робити наші матеріали ще зручнішими.
Відповісти
дякую, красиво і корисно 💗
Відповісти
Пані Наталіє, щиро дякуємо 💗
Ми раді, що вам сподобалися шпалери — прагнемо, щоб кожен місяць був не лише продуктивним, а й приємним для ока 🌿✨🍂🍁🍃🌿
Відповісти
Дякую Вам за добрі шпалери. Завжди користуюсь ними, дуже зручно для складання табелів тощо.
Відповісти
Пані Ганно, щиро дякуємо 💛
Нам приємно, що шпалери зручні у вашій роботі. Ми постійно вдосконалюємо наші матеріали, щоб вам було ще комфортніше користуватись сервісом.
Відповісти
Чудові шпалери з корисною інформацією. Дякую
Відповісти
Пані Світлано, дякуємо 💛
Ми дуже раді, що шпалери вам сподобалися. Нам приємно створювати матеріали, які поєднують красу з користю і допомагають кадровикам у щоденній роботі.
Відповісти
Дякую! Ви супер!
Відповісти
Пані Тетяно, щиро дякуємо 💛
Ми дуже раді, що вам сподобались шпалери для кадровика. Нам приємно створювати такі дрібниці, які додають натхнення і затишку у ваш робочий день.
Відповісти
Дякую!!! Ви супер!
Відповісти
Щиро дякуємо, що ви з нами! Ваша довіра та підтримка надихають нас щодня. 💙 Долучайтеся до наших безкоштовних вебінарів або ставайте нашим передплатником в пакеті «Професіонал» https://kadroland.com/subscribe. Це дасть можливість без обмежень ставити запитання нашим експертам і отримувати відповіді від 15 хвилин. А вебінари та курси, що входять до пакету, допоможуть завжди бути в курсі всіх актуальних змін.
Відповісти
Дякую Вам!
Відповісти
Щиро дякуємо, що ви з нами! Ваша довіра та підтримка надихають нас щодня. 💙 Долучайтеся до наших безкоштовних вебінарів або ставайте нашим передплатником в пакеті «Професіонал» https://kadroland.com/subscribe. Це дасть можливість без обмежень ставити запитання нашим експертам і отримувати відповіді від 15 хвилин. А вебінари та курси, що входять до пакету, допоможуть завжди бути в курсі всіх актуальних змін.
Відповісти
Дуже дякую за календар для шестиденного робочого тижня!
Відповісти
Щиро дякуємо, що ви з нами! Ваша довіра та підтримка надихають нас щодня. 💙 Долучайтеся до наших безкоштовних вебінарів або ставайте нашим передплатником в пакеті «Професіонал» https://kadroland.com/subscribe. Це дасть можливість без обмежень ставити запитання нашим експертам і отримувати відповіді від 15 хвилин. А вебінари та курси, що входять до пакету, допоможуть завжди бути в курсі всіх актуальних змін.
Відповісти
доброго ранку! кнопки "сохранить" для 6-денки работают, для 5-денки - нет 😞
Відповісти
Добрий день пані Олена. Вдячні за Вашу уважність. Вже виправили роботу кнопок. Дякуємо, що допомагаєте нам ставати кращими! 🥰
Відповісти
Показати всі (2)
Доброго дня! Чи є календар з нормою робочого часу для шестиденного робочого тижня?
Відповісти
Вітаю. Календаря немає, є довідник https://kadroland.com/handbooks/1484/3678 але подумаємо. Чи багатьом були б цікаві такі шпалери? на 6-денку.
Відповісти
Щиро дякую! Користуюся із задоволенням!
Відповісти
Надіє Петрівно, дякуємо вам за такі приємні слова! 🌸 Дуже раді, що шпалери стали у пригоді та приносять вам задоволення у роботі. Залишайтесь з нами – попереду ще багато корисного! 💼✨
Відповісти
Дякую за красу та турботу про кадровиків!
Відповісти
Пані Тетяно, дякуємо вам за такі теплі слова 🌸 Нам важливо, щоб наші матеріали були не лише корисними, а й приємними для щоденного користування.
Відповісти
Дякую, це супер зручно!!)
Відповісти
Пані Інно, щиро дякуємо за відгук 💙 Нам дуже приємно, що шпалери виявилися для вас зручними у роботі.
Відповісти
Дякую. Дуже зручно.
Відповісти
Щиро дякуємо за коментар 😊 Розуміємо, як важливо мати під рукою корисні дрібниці для роботи — раді, що шпалери вам згодилися!
Відповісти
дякую!
Відповісти
Раді, що шпалери стали у пригоді — ми справді старались зробити їх не лише красивими, а й корисними.
Відповісти
Дякую, дуже корисні і красиві шпалери.
Відповісти
Пані Ольго, дуже дякуємо 🌸 Нам безмежно приємно, що шпалери для кадровика стали вам у пригоді й припали до душі 💖
Відповісти
Дякую за красу і зручність
Відповісти
Щиро дякуємо, що ви з нами! Ваша довіра та підтримка надихають нас щодня. 💙 Долучайтеся до наших безкоштовних вебінарів або ставайте нашим передплатником в пакеті «Професіонал» https://kadroland.com/subscribe. Це дасть можливість без обмежень ставити запитання нашим експертам і отримувати відповіді від 15 хвилин. А вебінари та курси, що входять до пакету, допоможуть завжди бути в курсі всіх актуальних змін.
Відповісти
Дякую за чудові шпалери на серпень. І красиво, і зручно. Мені подобається.
Відповісти
Щиро дякуємо, що ви з нами! Ваша довіра та підтримка надихають нас щодня. 💙 Долучайтеся до наших безкоштовних вебінарів або ставайте нашим передплатником в пакеті «Професіонал» https://kadroland.com/subscribe. Це дасть можливість без обмежень ставити запитання нашим експертам і отримувати відповіді від 15 хвилин. А вебінари та курси, що входять до пакету, допоможуть завжди бути в курсі всіх актуальних змін.
Відповісти
Дякую! Тепер в мене кожен місяць нові шпалери на компі! "Липневий" Мопсік - такий класний, завантажила собі на робочий стіл!
Відповісти
Раді, що наш календар став вам у пригоді — ваша підтримка для нас дуже цінна! 💛
Відповісти
Мені шпалери на робочий стіл всі сподобались. Завантажила всі. Вчора були одні, сьогодні море )))) Але головне що інформація на них є необхідна)))) Дякую)
Відповісти
Пані Марино, щиро дякуємо за такий теплий відгук! 😊
Раді, що шпалери стали у пригоді — ми справді старались зробити їх не лише красивими, а й корисними. Приємного користування та натхненного робочого місяця!
Відповісти