
👆 Таке питання надійшло до сервісу «Особистий Консультант», наші експерти ретельно працювали над ним та надали вичерпну відповідь🕵️:
Так, нам відомо про проблеми з технічною реалізацією функції анулювання бронювання в Дії і ми про це писали на нашій платформі.
Разом з тим, слід розуміти, що вимога анулювати бронювання для усунення перевищення ліміту нікуди не зникла і обов’язок такий є навіть попри те, що Дія частково не працює.
В п. 26 Порядку бронювання, затвердженого постановою КМУ від 27.01.2023 № 76 зазначено наступне:
У разі відсутності у критично важливого підприємства, критично важливої установи коду згідно з ЄДРПОУ або технічної можливості формування списку, подання заяви в електронній формі про анулювання бронювання військовозобов’язаного працівника засобами Порталу Дія критично важливе підприємство, критично важлива установа подають список або заяву в електронній формі про анулювання бронювання військовозобов’язаного працівника до відповідного державного органу, який прийняв рішення про визначення їх критично важливим підприємством, критично важливою установою.
Отже, оскільки зараз немає технічної можливості подати заяву на анулювання через Дію, це потрібно зробити в інший спосіб – направити заяву в електронній формі про анулювання бронювання до того органу, який прийняв рішення про надання вам статусу критично важливого підприємства.
Джерело: kadroland
Шаблони та зразки документів:
Золота колекція «Бронювання, критичність і ВО: нові правила, зміни & Журнали реєстрації наказів»
Статті та консультації на тему:
Спрощена процедура підтвердження критичності до 10.08: зразок заяви і перелік документів
Тимчасове призупинення бронювання через Дію і продовження критичності до 10.08.2026
Що змінюється для критичних підприємств літом 2026: повний графік нововведень
Чи треба до 10.08 перепідтверджувати критичність, якщо саму критичність отримали в червні
Чи продовжують мобілізовані входити до квоти для бронювання після 03.07.2026
Нове бронювання після отримання нової критичності: 72 чи 24 години





















