Кабмін ухвалив рішення щодо оновлення даних в ТЦК для українців за кордоном

Українські чоловіки, які зараз знаходяться за кордоном, матимуть можливість оновити свої дані в ТЦК онлайн

РБК-Україна, посилаючись на постанову Кабміну, повідомляє, що українські чоловіки, які зараз перебувають за кордоном, матимуть змогу оновити свої дані в ТЦК онлайн.


Кабмін прийняв постанову про реалізацію експериментального проєкту щодо уточнення облікових даних призовників, військовозобов’язаних та резервістів, які постійно або тимчасово перебувають за кордоном.


Метою експериментального проєкту є забезпечення можливості виконання особами військового обов’язку, зокрема в частині дотримання правил військового обліку.


Як оновити дані перебуваючи за кордоном


Для уточнення облікових даних особі необхідно встановити електронний кабінет призовника на електронний пристрій та пройти електронні ідентифікацію та автентифікацію з використанням електронного підпису.


Після чого необхідно внести свої дані разом з відомостями про:


  1. прізвище;
  2. власне ім’я та по батькові;
  3. дату народження;
  4. реєстраційний номер облікової картки платника податків;
  5. серію чи номер паспорта громадянина України


Надалі внесені дані автоматично передаються до Єдиного державного реєстру військовозобов’язаних та резервістів засобами електронного кабінету.


Що відбувається після оновлення даних


За результатами уточнення облікових даних, особа автоматично отримує відомості з Реєстру чи військовообліковий документ в електронній формі.


Нагадаємо, наприкінці минулого місяця, за рішенням МЗС України, закордонні дипломатичні установи припинили надавати консульські послуги чоловікам призовного віку.


Джерело: РБК-Україна