Дія формує відомості для бронювання з помилкою: що робити

Користувачі повідомляють про технічний збій у «Дії». Замість військовозобов’язаних у списках висвічуються всі працівники підприємства

3211

При формуванні відомостей з реєстру «Оберіг» у застосунку «Дія» роботодавці помітили зміни – у списках з’являються всі працівники підприємства, незалежно від їхнього військового статусу. Раніше ж у відомостях відображалися виключно військовозобов’язані, що відповідало алгоритму бронювання.


Фахівці «Дії» підтвердили, що партнерам відомо про ці випадки та наразі ведеться робота над усуненням технічної проблеми.





Як зазначили фахівці «Дії» наразі у відомостях може з’являтися інформація про жінок та працівників, які вже звільнені. Це тимчасове явище, пов’язане з технічними налаштуваннями в системі «Оберіг», що стосуються коректного відображення заброньованих осіб.


Проте хвилюватися з цього приводу не варто після завершення технічних доопрацювань зайві дані буде автоматично видалено.



Тож радимо уважно перевіряти сформовані відомості та очікувати на виправлення.


А яка у вас ситуація з відображенням працівників у «Дії» під час формування відомостей для бронювання?


Діліться – у коментарях!


Джерело: Дія

Матеріали на сайті https://kadroland.com можуть містити роз’яснення державних органів та погляди зовнішніх авторів. Їхній зміст не завжди збігається з позицією редакції. Кожна публікація відображає особисту думку автора. Редакція не редагує авторські тексти і не несе відповідальності за їх зміст.

3211

4

278

3

170

2

288

6

583

5

695

7

1631

3

184

3

504

3

196

2

72

2

9888

3

16230

4

625

4

157

4

467

4

104

5

834

5

755

3

85

4

1017