Ситуація зі звільненням: поновлення та перевірка знань працівника
1.Якщо діючого начальника ВК переведуть на іншу посаду (в штатці в відділі ВК тільки один співробітник - начальник ВК), хто повинен поновити начальника, який був звільненний.
2.Чи можна провести перевірку знань співробітника після поновлення на роботі, т.к. співробітнику 74 роки, з дня звільнення пройшло 2,5роки, і може не відповідати займаній посаді.
1) Керівник підприємства.
2) Ні, не можна.
1) Наказ про поновлення на роботі видає керівник підприємства, тож переведення на іншу посаду начальника відділу кадрів немає жодного значення, бо наказ підписує не він, а директор. Зразок наказу про поновлення на роботі за рішенням суду є у нашому розділі «Документи» за посиланням: https://api.kadroland.com/documents/download/8451.
Усі ж інші дії, пов'язані з поновленням (внесення змін до особової справи та особової картки поновленого працівника, запису про поновлення до трудової книжки тощо), за відсутності начальника відділу кадрів має внести також керівник підприємства або ж поновлений на роботі начальник відділу кадрів (такі записи щодо «самого себе» він має право вносити, оскільки вони базуються на розпорядженні (наказі) керівника підприємства).
2) Щодо «перевірки» знань працівника, то щодо нього Ви зможете провести лише чергову атестацію, якщо вона передбачена на Вашому підприємстві – інакше це призведе до нового судового позову та поновлення на роботі, якщо Ви вирішите, що працівник не відповідає займаній посаді внаслідок недостатньої кваліфікації за п. 2 ст. 40 КЗпП (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/322-08/conv#n231).
Раді допомогти, звертайтесь ще!
Отримайте відповідь від 15 хвилин!
Послуга Особистий консультант доступна лише передплатникам пакетів Професіонал, Преміум, Преміум ПРО.
Приєднуйтесь до передплатників і отримуйте експертну підтримку в будь-який час!
Зміна нумерації наказів по особовому складу протягом року
Як правильно покласти обов'язки на працівника без доплати

Права демобілізованого працівника на відпустку та компенсацію роз'яснені
Чи потрібно виплачувати зарплату при військовому обліку у березні
Чи зараховується навчання до стажу роботи в освіті
Врахування стажу роботи за кордоном та декретної відпустки
Питання щодо бронювання військового обліку і штрафів для ВЗ
Чи потрібно оновлювати ВОД виключеним з військового обліку
Зміна юридичної адреси: збереження статусу критичності та терміни переходу

Нюанси заповнення військового обліку та включення сумісників

Питання щодо подання Додатку 25 під час призову на лікування



