Цифровізація триває: чекаємо на Електронний кабінет для призовників, військовозобов’язаних та резервістів

Законодавці проєктом Закону «Про внесення змін до деяких законів України щодо удосконалення порядку ведення військового обліку та набуття статусу ветерана війни під час дії воєнного стану» № 11143, який ухвалили 5 червня 2024 року, внесли зміни до Закону України «Про Єдиний державний реєстр призовників, військовозобов’язаних та резервістів»

Зокрема, проєктом впроваджується Електронний кабінет ведення персонального обліку призовників, військовозобов’язаних та резервістів — персональний кабінет (захищений відокремлений веб-сервіс), призначений для ведення персонального обліку призовників, військовозобов’язаних та резервістів, передбаченого ст. 34 Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу». Перелічені особи матимуть доступ до свого кабінету і за його допомогою зможуть отримати певні послуги, перелік, яких має визначити Кабінетом Міністрів України.


Крім того, передбачили, що до Єдиного державного реєстру призовників, військовозобов’язаних та резервістів потраплятимуть відомості про:

  1. притягнення до адміністративної відповідальності за вчинення правопорушення, передбаченого статтями 210, 210-1 КпАП;
  2. примусове виконання рішення щодо особи-боржника (реквізити та відомості виконавчого документа).


Джерело: ВРУ