Бізнесу у сфері автомобільного транспорту можуть дозволити бронювати своїх працівників

У ВРУ зареєстровано законопроєкт №11334, який передбачає можливість не лише для підприємств, але й для ФОП, що здійснюють діяльність у сфері автомобільного транспорту, бронювати своїх військовозобов'язаних працівників

У Верховній Раді зареєстровано законопроєкт №11334 «Про внесення змін до частини першої статті 25 Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію» щодо бронювання військовозобов’язаних, які працюють у суб’єктів господарювання будь-якої організаційно-правової форми, що здійснюють свою діяльність у сфері автомобільного транспорту».


Головною метою законопроєкту є виправлення недоліків чинного правового регулювання, що дозволить не лише підприємствам, а й фізичним особам-підприємцям, що здійснюють свою діяльність у сфері автомобільного транспорту, бронювати своїх військовозобов’язаних працівників на період мобілізації та на воєнний час.


Отже, законопроєктом пропонується доповнити ч. 1 ст. 25 Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію» новим пунктом, який визначає, що бронюванню підлягають військовозобов’язані, які працюють у суб`єктів господарювання будь-якої організаційно-правової форми, що здійснюють свою діяльність у сфері автомобільного транспорту.


Джерело: ВРУ