Відстрочка через «Резерв+» і ЦНАП одночасно: чи можна подавати дві заяви

Подати заяву на відстрочку від мобілізації можна як через застосунок «Резерв+», так і через ЦНАП, але одночасне звернення має свої нюанси

4

347


Чи можна подавати заяву на відстрочку одночасно і в «Резерв+», і в ЦНАП, щоб зекономити час?

У Міноборони зазначили, що технічно подавати заяву на відстрочку одночасно і в «Резерв+», і в ЦНАП можливо, але робити це не рекомендується.



Запит опрацьовується:


  1. у «Резерв+» – до 48 годин;
  2. через ЦНАП – до 14 днів.


Якщо вже отримали відстрочку через «Резерв+», запит у ЦНАП буде закритий, адже відстрочка вже оформлена.


Джерело: Міноборони


Схожі публікації:


Автопродовження відстрочки до 01.08: хто отримує автоматично і коли йти до ЦНАПу

Відстрочка від мобілізації у 2026 році: хто подає через «Резерв+», а хто – через ЦНАП

Відстрочка не продовжилась до 01.08: Міноборони назвало причини і що робити

Матеріали на сайті https://kadroland.com можуть містити роз’яснення державних органів та погляди зовнішніх авторів. Їхній зміст не завжди збігається з позицією редакції. Кожна публікація відображає особисту думку автора. Редакція не редагує авторські тексти і не несе відповідальності за їх зміст.
4

347

1

65

2

20

4

214

3

272

4

72

3

81

4

1430

3

116

3

91

5

326

16

1339

7

368

5

1420

7

3714

3

85

5

1072

6

644

15

150146

3

304

3

2384