Використання посади заступника директора з фінансів у ТОВ
Ні, не можна.
Використовувати таку подвійну назву посади через дефіс у штатному розписі ТОВ не можна.
Національний Класифікатор професій ДК 003:2010 https://zakon.rada.gov.ua/rada/show/va327609-10#Text забороняє самовільно створювати здвоєні (подвійні) назви посад через дефіс, якщо вони прямо ним не передбачені.
Назва «Заступник директора з фінансових питань — головний бухгалтер» у Класифікаторі відсутня, а поєднання таких посад через дефіс дозволено виключно для митних органів
Крім того, ці посади мають різні коди та вимоги за Класифікатором професій.
Ви можете ввести до штатного розпису дві окремі штатні одиниці:
Заступник директора з фінансових питань (код за КП — 1210.1 або 1229.7).
Головний бухгалтер (код за КП — 1231)
Раді допомогти, звертайтесь ще!
Оплачувана відпустка для студентів: коли оформлювати та як табелювати
Зразок наказу про виконання обов'язків директора під час непрацездатності
Чи мають право внутрішні сумісники на додаткові дні відпустки
Військовий облік абітурієнтів: умови прийому документів та іспитів
Повідомлення до ТЦК про призовника при прийомі на роботу
Прийом на роботу призовника: можливості та юридичні аспекти
Переведення на посаду заступника: присвоєння рангу та категорії
Чи врахують працівника до квоти інвалідності під час відпустки
Дякую…
Процедура звільнення дистанційного працівника за ненадання звіту
Чи потрібно затверджувати посадову інструкцію наказом у кадровому обліку
Чи потрібно оцифровувати трудові книжки пенсіонерів і інвалідів
Увільнення працівника для проходження військового обліку: нюанси оформлення
Отримання сертифіката держзразка після навчання з військового обліку
Чи потрібно направляти списки військового обліку в РТЦК
Конфлікт графіків: сумісництво та основна робота працівника
Чи можна вносити записи в трудову книжку без заповненої сторінки
Чи може працівник навчатися в аспірантурі під час роботи
Прийняття на роботу військовозобов'язаного ФОП з інвалідністю: нюанси
Якщо можемо ,то чи буде він як військовозобовязаний враховуватись до квоти на бронювання (маємо 50%)? Дякую за…


