Бронювання через Дію займатиме близько однієї години

Валерія Ткач, заступниця директора Директорату розвитку електронних послуг Мінцифри, під час телемарафону заявила, що процес бронювання від мобілізації через застосунок Дія триватиме приблизно годину

Процес бронювання від мобілізації за допомогою Дії займатиме близько однієї години. Про це повідомляє РБК-Україна із посиланням на заяву заступника директора Директорату розвитку електронних послуг Мінцифри Валерії Ткач в ефірі телемарафону.


Валерія Ткач розповіла:

Всі процеси відбуватимуться протягом години. Як тільки керівник підприємства подасть працівника на бронювання, будуть проведені всі необхідні перевірки. Керівник отримає інформацію щодо кожного працівника: заброньований він чи ні

За її словами, інформацію про бронювання працівник зможе побачити у додатку Резерв+ у військово-обліковому документі. Також буде можливість роздрукувати паперовий документ.


Забронювати зможуть працівників підприємств, які визнані критично важливими для функціонування економіки України або забезпечують потреби Сил оборони.


Отримати бронь можна, якщо:


  1. працівник працює у зазначених категоріях компаній;
  2. є у переліку реєстру військовозобов'язаних;
  3. має трудові відносини, що підтверджують, що особа справді працевлаштована на підприємстві.


Нагадаємо, ще 7 червня Кабмін ухвалив постанову, згідно з якою послугу бронювання від мобілізації додадуть до Дії. Поки що для бронювання співробітників керівникам потрібно подавати заяву у паперовому вигляді та чекати на результат тижнями.


Джерело: РБК-Україна