Квота на працевлаштування осіб з інвалідністю: хто і в якому розмірі виконує

Норматив робочих місць для працевлаштування осіб з інвалідністю встановлений у розмірі: одне робоче місце – якщо у роботодавця працює від 8 по 25 осіб; 4% середньооблікової кількості штатних працівників – якщо кількість працівників перевищує 25 осіб (тобто 26 і більше)

Посадова особа повідомила, що обов’язок роботодавців надавати особам з інвалідністю роботу передбачено ст. 172 КЗпП.


Для підприємств, установ, організацій, у тому числі підприємств, організацій громадських об’єднань осіб з інвалідністю, фізичних осіб, які використовують найману працю, установлюється норматив робочих місць для працевлаштування осіб з інвалідністю встановлений ст. 19 Законом України від 21.03.1991 №875-XII «Про основи соціальної захищеності осіб з інвалідністю в Україні»  у розмірі: 


  1. одне робоче місце – якщо у роботодавця працює від 8 по 25 осіб;
  2. 4% середньооблікової кількості штатних працівників – якщо кількість працівників перевищує 25 осіб (тобто 26 і більше). 
Важливо! Цей норматив потрібно виконати навіть зараз, під час воєнного стану та відсутності звітування про виконання квоти 4%

Роботодавці, які використовують найману працю, самостійно розраховують кількість робочих місць для працевлаштування осіб з інвалідністю відповідно до встановленого нормативу і здійснюють працевлаштування осіб з інвалідністю у рахунок нормативу робочих місць.


Виконанням нормативу робочих місць вважається працевлаштування підприємством, установою, організацією, у тому числі підприємством, організацією громадських об’єднань осіб з інвалідністю, фізичною особою, яка використовує найману працю, осіб з інвалідністю, для яких це місце роботи є основним.


За кожне робоче місце призначене для працевлаштування особи з інвалідністю і не зайняте людиною з інвалідністю сплачуються штрафні санкції.


За невиконання нормативу до роботодавців застосовуються адміністративно-господарські санкції, передбачені ст. 20 Закону № 875


Джерело: Держпраці