10 травня набрали чинності зміни до Порядку бронювання військовозобов’язаних

Урядом внесено зміни до Порядку бронювання військовозобов’язаних за списком військовозобов’язаних під час дії воєнного стану щодо покладення на Міноборони повноважень, які раніше були покладені на Генеральний штаб ЗСУ

Тарас Мельничук повідомив у своєму телеграм-каналі, що Кабміном внесено зміни до своєї постанови від 27.01.2023 №76 «Деякі питання реалізації положень Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію» щодо бронювання військовозобовʼязаних на період мобілізації та на воєнний час».


10 травня в газеті «Урядовий кур'єр» постанову Кабміну від 08 травня 2024 №520 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 27 січня 2023 р. № 76» офіційно опубліковано.


Внесено зміни до Порядку бронювання військовозобов’язаних за списком військовозобов’язаних під час дії воєнного стану щодо покладення на Міноборони повноважень, які раніше були покладені на Генеральний штаб Збройних Сил, зокрема, стосовно:


  1. розгляду та погодження розроблених органами державної влади, іншими державними органами списків військовозобовʼязаних, які пропонуються до бронювання на період мобілізації та на воєнний час;
  2. подання погоджених списків до Мінекономіки для прийняття відповідного рішення;
  3. доведення рішення Мінекономіки щодо бронювання військовозобовʼязаних до відома відповідних територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки.


Доповнено Порядок та критерії визначення підприємств, установ і організацій, які є критично важливими для функціонування економіки та забезпечення життєдіяльності населення в особливий період, положенням щодо надання до Міноборони копій рішень про відповідність підприємства відповідним критеріям та про підтвердження статусу критично важливого підприємства для функціонування економіки та забезпечення життєдіяльності населення в особливий період або про позбавлення такого статусу.


Джерело: телеграм-канал Тараса Мельничука