Міноборони запускає мобільний застосунок Резерв+ для військовозобов'язаних

Резерв+ надає можливість оперативного оновлення даних та доступу до інформації у реєстрі Оберіг. Це зручний спосіб виконання обов’язкової процедури оновлення особистих даних

18 травня, набуває чинності оновлений Закон про мобілізацію.


Що це означає?


Відзавтра всі військовозобов'язані віком 18-60 років протягом 60 днів – до 16 липня включно, повинні оновити свої облікові дані: мобільний телефон, фактичне місце проживання та e-mail (за наявності).


Під час оновлення даних направлення на ВЛК видаватися не буде. Таке направлення може бути виписане у разі потреби згодом.


Оновити дані можна будь-яким із наступних зручних для вас способів.

Онлайн – через застосунок Резерв+ для військовозобов'язаних, призовників та резервістів. Він буде доступний для завантаження на смартфонах через App Store та Google Play Market з 18 травня

Резерв+ надає можливість оперативного оновлення даних та доступу до інформації у реєстрі Оберіг. Це зручний спосіб виконання обов’язкової процедури оновлення особистих даних.


Після оновлення даних у застосунку ви зможете побачити інформацію з реєстру Оберіг щодо себе.


Також оновити дані можна офлайн:


  1. у Територіальних центрах комплектування;
  2. Центрах надання адміністративних послуг, які діють по всій країні.


Якщо ви будете оновлювати дані через ТЦК, окрім самого витягу з реєстру, ви також отримаєте відповідну відмітку у військовий квиток.


З 18 червня у застосунку Резерв+ також зʼявиться QR-код, відсканувавши який відповідні представники влади зможуть миттєво отримати інформацію про ваш статус як військовозобов'язаного, призовника або резервіста.


Джерело: Міноборони