У Резерв+ планують додати функцію е-направлень на ВЛК

Міноборони планує у найближчих оновленнях додатку Резерв+ додати функцію електронних направлень на ВЛК

В Україні планують додати функцію електронних направлень на військово-лікарську комісію для військовозобов'язаних через додаток Резерв+. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на заступницю міністра оборони України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Катерину Черногоренко в ефірі телемарафону.


За її словами, у Міноборони планують додати функцію електронних направлень на ВЛК у найближчих оновленнях.

Катерина Черногоренко пояснила:

Тобто фактично не здійснюючи візит до ТЦК і СП для того, щоб винятково отримати направлення на ВЛК, ми зможемо його в зручному вигляді отримати в додатку

Окремо Черногоренко повідомила, що взаємодію і основний процес взаємодії громадянина і ВЛК потрібно також робити цифровим.


Заступниця міністра оборони України додала:

Працюємо над цим, трохи пізніше вийдемо з нашим анонсом, що ми робимо і в контексті роботи ВЛК. Але загалом план наступний – щоб і ТЦК і СП, і військово-лікарська комісія для військовозобов'язаних були максимально зручними, більшість процесів були цифровими, ті, які тільки можливо зробити цифровими, і щоб це було зручно для громадян

Черногоренко підсумувала, що до кінця червня або на початку липня Міноборони вже матиме зовсім іншу революційну картину.


Інформація за темою


Згідно з новим законодавством частина військовозобов'язаних повинна буде повторно пройти військово-лікарську комісію. Йдеться про осіб, які мали статус «обмежено придатних».


При цьому речник Міністерства оборони України Дмитро Лазуткін сьогодні повідомив, що висновки військово-лікарської комісії для військовозобов'язаних громадян України дійсні п'ять років.


Джерело: РБК-Україна