Довідки для ТЦК поки що студентам не видають

Наразі триває робота над доопрацюванням програмного забезпечення Єдиної державної електронної бази з питань освіти в частині створення для закладів освіти можливості формування ЄДЕБО відповідних довідок

Здобувачі професійної (професійно-технічної), фахової передвищої та вищої освіти, які навчаються за денною або дуальною формою здобуття освіти і здобувають рівень освіти, що є вищим за раніше здобутий рівень освіти у послідовності, визначеній частиною другою статті 10 Закону України «Про освіту», а також докторанти та особи, зараховані на навчання до інтернатури для отримання відстрочки від призову на військову службу під час мобілізації, на особливий період, надають до ТЦУ та СП:


  1. довідку про здобувача освіти, сформовану в Єдиній державній електронній базі з питань освіти (ЄДЕБО) за формою, визначеною у додатку 9,
  2. та документи (нотаріально засвідчені копії документів), що підтверджують зарахування на навчання до інтернатури згідно з додатком 5 (абз.1 п. 62 Порядку проведення призову громадян на військову службу під час мобілізації, на особливий період, затвердженого постановою КМУ від 16.05.2024 № 560).


До МОН надходить значна кількість звернень від закладів освіти та громадян з проханням надати роз’яснення щодо порядку формування  такої довідки.


Отже наразі триває робота над доопрацюванням програмного забезпечення ЄДЕБО в частині створення для закладів освіти можливості формування ЄДЕБО відповідних довідок.


Водночас для отримання довідки здобувачу освіти необхідно буде звернутись до закладу освіти, в якому він навчається. Заклад освіти формуватиме в ЄДЕБО такі довідки та видаватиме їх здобувачам освіти.


Джерело: лист МОН від 20.05.2024 № 1/8856-24