Доставлення до ТЦК працівника: новий обов’язок роботодавця 

З 18 травня 2024 року діє нова Постанова №560, за якою застосовують нові вимоги щодо оповіщення працівників про явку до ТЦК. Саме про це і не тільки – далі в публікації


Оповіщення працівників  


Відповідно до п. 13 Порядку Nº560, керівники підприємств, установ, організацій з отриманням розпорядження відповідного голови адміністрації (військової адміністрації) або відповідного керівника ТЦК про проведення заходів мобілізації чи виклик резервістів та військовозобовʼязаних до ТЦК:  


  1. видають наказ про проведення оповіщення, у якому зазначають способи доставки до ТЦК, який надіслав розпорядження;  
  2. невідкладно інформують відповідний ТЦК про працівників, які відмовилися від отримання повісток, та працівників, які написали заяви про звільнення. 


Забезпечнння прибуття працівників до ТЦК  


Відповідно до п.13 Порядку Nº 560, керівники підприємств, установ, організацій з отриманням розпорядження забезпечують прибуття резервістів та військовозобовʼязаних, шляхом їх перевезення від підприємства (установи, організації) до пунктів збору районних (міських) ТЦК та СП або військових частин чи звільнення їх від виконання обовʼязків з урахуванням часу, необхідного для прибуття до ТЦК, та у разі потреби часу на зворотній шлях.


Отже, керівники, з отриманням розпорядження про проведення заходів мобілізації чи виклик резервістів та військовозобовʼязаних до ТЦК, мають вибір:


  1. доставити працівника особистим транспортним засобом 

чи

  1. звільнити його від виконання обов’язків з урахуванням часу, необхідного для прибуття до ТЦК та на зворотній шлях. 


Джерело: kadroland