У трудовій книжці змінюємо прізвище через закреслення

Прізвище має бути закреслено однією рискою і поряд записане нове. Виправити ці дані може роботодавець, у якого працівник працює зараз

Трудову діяльність я розпочала в 2001 році. Через два роки вийшла заміж, але тільки зараз помітила, що в трудовій книжці й досі зазначене моє дівоче прізвище. Хто і як може внести зміни?

Фахівці ПФУ зазначають, якщо в трудовій книжці виявлено неправильне написання прізвища, виправити ці дані може роботодавець, у якого ви працюєте зараз.

Колишнє прізвище має бути закреслено однією рискою і поряд записане нове

При цьому на внутрішньому боці обкладинки трудової книжки необхідно обов'язково вказати інформацію про документ, на підставі якого виправлено запис (паспорт, свідоцтво про шлюб тощо), його реквізити: номер та дата видачі. Ця інформація має бути завірена підписом відповідальної особи та печаткою (за наявності).


Якщо ви наразі не працюєте, для виправлення запису можна звернутися на підприємство, де такий запис було зроблено.


Якщо підприємство, яке внесло до трудової книжки неправильний або неточний запис, ліквідоване, відповідний запис робить його правонаступник.


Довідково


Трудова книжка є основним документом, що підтверджує стаж роботи за період до впровадження персоніфікованого обліку в системі загальнообов’язкового державного соціального страхування.


З 1 січня 2004 року інформація про страховий стаж зараховується лише за даними реєстру застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування.


Джерело: ПФУ