Кабмін на 3 місяці продовжив строк відстрочки від призову заброньованим: опубліковано постанову

Уряд автоматично продовжив на три місяці відстрочки від мобілізації. Це стосується тих працівників, які отримали бронь від Мінекономіки

Уряд автоматично продовжив на три місяці відстрочки від мобілізації. Це стосується тих працівників, які отримали бронь від Мінекономіки. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Telegram-канал постійного представника Кабміну у Верховній раді Тараса Мельничука.


З текстом постанови Кабміну від 04.06.2024 №642 «Про внесення зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 7 травня 2024 р. № 516» можна ознайомитись тут. 6 червня постанову №642 опубліковано в «Урядовому кур'єрі», з цієї дати діє новий продовжений строк бронювання.

Таким чином, бронювання автоматично продовжується на три місяці для тих, у кого не закінчився її строк на момент ухвалення постанови, тобто 7 травня

Як зазначив Мельничук, постанова стосується бронювання в рамках відповідних рішень Мінекономіки, згідно з постановою КМУ від 27 січня 2023 року № 76 «Деякі питання реалізації положень Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію» щодо бронювання військовозобов’язаних на період мобілізації та на воєнний час».


Зауважимо, раніше Кабмін ухвалив рішення про автоматичне продовження бронювання на місяць. Втім, сьогодні цей термін збільшили.


Джерело: РБК-Україна


Автоматичне продовження броні: роз’яснення Мінекономіки