Калькулятор днів щорічних відпусток

Калькулятор днів щорічних (основної і додаткової) відпусток – це універсальний помічник, що допоможе визначити тривалість днів щорічної відпустки


Калькулятор днів щорічних (основної і додаткової) відпусток – це універсальний помічник, що допоможе визначити тривалість днів щорічної відпустки, на яку має право працівник:


  1. на дату робочого року до його завершення,
  2. на дату звільнення. Для розрахунку виберіть « ☑ Внести дату звільнення» та відредагуйте дату закінчення робочого року,
  3. за робочий рік (робочі роки), в тому числі на який припадають періоди, що не зараховуються до стажу для цілей надання щорічної відпустки (ч. 1 і 2 ст. 9 Закону України від 15.11.1996 № 504/96‑ВР «Про відпустки»). Для розрахунку виберіть « + Додати період» та вкажіть необхідні дати (періоду призупинення дії трудового договору, відпустки для догляду за дитиною до 3 років тощо).


📖 Інформація щодо періодів, які (не) включаються до розрахунку днів щорічної відпустки, доступна в нашому розділі «Довідники».


⚠️ У калькуляторі закладений механізм розрахунку виключно для загального випадку, передбаченого Законом України від 15.11.1996 № 504/96-ВР «Про відпустки».


📑 Результат розрахунку калькулятора ви отримаєте на цій же сторінці.


Також зможете вказати ПІБ співробітника та відкрити PDF-файл із результатом (кнопка «Роздрукувати») для друку або завантаження на ваш пристрій.


Спробувати 🧮 Калькулятор днів щорічних відпусток


Джерело: kadroland