Оформлення та оплата роботи у вихідний день

👇 Таке питання надійшло до сервісу «Особистий Консультант», наші експерти ретельно працювали над ним та надали вичерпну відповідь 🕵️

Як правильно оформити роботу працівника у його вихідний день (неділя)? І як оплачувати?

Керівник підрозділу чи уповноважена особа складає доповідну записку про необхідність роботи у вихідний день. Отримайте від працівника згоду на роботу у вихідний день. Підготуйте наказ. В Табелі робочого часу роботу у вихідний день позначаєте РВ та зазначаєте кількість відпрацьованих годин. Спосіб компенсації за роботу у вихідні дні встановлено ст. 72 КЗпП.


Як правило, необхідність роботи у вихідний день і залучення при цьому до такої роботи працівників керівник підрозділу або інша уповноважена особа на підприємстві, в установі, організації обґрунтовує у доповідній записці, рапорті або іншому документі, який для таких випадків передбачений у конкретного роботодавця.


Якщо роботодавець бачить таку необхідність і погоджує документ, то потрібна ще згода працівника, якого планується залучити до роботи в його вихідний день, у разі якщо виконання такої роботи не обумовлено трудовим договором.


Щодо згоди працівника вийти на роботу у свій вихідний день, то вважаємо, що отримати її потрібно у письмовому вигляді. Наприклад, в окремій заяві від працівника. У ній він зазначить свою згоду на роботу у вихідний день. Також у заяві працівник може узгодити з роботодавцем спосіб компенсації за роботу у вихідний день.


Залучення до роботи працівників у вихідний день оформлюється наказом (розпорядженням) роботодавця. Крім того в Табелі обліку робочого часу слід відмітити роботу у вихідний день кодом РВ та зазначити фактичну кількість відпрацьованих годину вихідний день.


Спосіб компенсації за роботу у вихідні дні встановлено ст. 72 КЗпП. Він визначається угодою сторін (тобто роботодавцем та працівником).


Можна обрати один з варіантів:


  1. надання іншого дня відпочинку;
  2. оплата у подвійному розмірі.


Спосіб, у який буде проведена компенсація за роботу у вихідний день, зазначають в наказі.


Якщо в якості компенсації обрано інший день відпочинку, то у цьому випадку вихідний день для працівника стає робочим, а робочий день — днем відпочинку (день відгулу). При цьому роботу у вихідний день оплачуємо як звичайний робочий день в одинарному розмірі.


Якщо обрана оплата в подвійному розмірі. Оплата за роботу у вихідний день обчислюється за правилами ст. 107 КЗпП (ч. 2 ст. 72 КЗпП). Оплата провадиться за години, фактично відпрацьовані у вихідний день за такими правилами:


1) відрядникам — за подвійними відрядними розцінками;

2) працівникам, праця яких оплачується за годинними або денними ставками, — у розмірі подвійної годинної або денної ставки;

3) працівникам, які отримують місячний оклад:


  1. у розмірі одинарної годинної ставки понад оклад — якщо робота у вихідний день проводилася в межах місячної норми робочого часу;
  2. у розмірі подвійної годинної ставки понад оклад — якщо робота проводилася понад місячну норму.


Оскільки оплата у зазначеному розмірі провадиться за години, фактично відпрацьовані у вихідний день, то працівникам, яким встановлено посадовий оклад, оплату за роботу у цей день доцільно здійснювати виходячи з годинної ставки (лист Мінекономіки від 31.08.2020 № 3511-06/53106-07). При визначенні годинної ставки для оплати відпрацьованих годин у вихідні дні місячний посадовий оклад працівника ділиться на його місячну норму тривалості робочого часу (лист Мінсоцполітики від 09.12.2014 № 922/13/155-14).


👌 Сервіс «Особистий Консультант» – це письмові безлімітні швидкі відповіді (від 15 хвилин) на професійні питання.

Отримайте доступ до сервісу, оформивши передплату у пакетах «Професіонал»«Преміум» або «Преміум ПРО».


Джерело: kadroland


Шаблони та зразки документів:


Наказ про залучення до роботи у вихідний день з наданням іншого дня відпочинку

Наказ про залучення до роботи у вихідний день з оплатою в подвійному розмірі

Заява-згода на роботу у вихідний день з оплатою у подвійному розмірі

Заява-згода на роботу у вихідний день з наданням іншого дня відпочинку

Наказ про залучення до роботи у вихідний день

Доповідна записка про залучення працівника до роботи у вихідний день