Для студентів плануються важливі зміни щодо військового обліку

Планується відтермінувати подання до закладів освіти військово-облікових документів студентами до моменту припинення воєнного стану або до прибуття здобувача освіти на підконтрольну Уряду територію

Для студентів-хлопців, які перебувають на ТОТ, територіях активних бойових дій або за кордоном, плануються зміни. Про це йшлося на засіданні Координаційного штабу з питань деокупованих територій під головуванням Віцепрем’єр-міністра Ірини Верещук.


Питання стосується здобувачів, які навчаються онлайн в українських закладах освіти, перебуваючи за кордоном, на територіях активних бойових дій чи тимчасово окупованих територіях, і не мають змоги прибути фізично для постановки на військовий облік.

На виконання протокольного доручення Віцепрем’єрки МОН опрацювало проєкт постанови Кабміну «Про внесення зміни до пункту 34 Порядку організації та ведення військового обліку призовників, військовозобов’язаних та резервістів»

Згідно з документом, планується відтермінувати подання до закладів освіти військово-облікових документів такими студентами до моменту припинення воєнного стану або до прибуття здобувача освіти на підконтрольну Уряду територію.


Наразі проєкт постанови надіслано на погодження до центральних органів виконавчої влади. Після проведення узгоджувальних заходів документ буде направлений на погодження до Мін’юсту.


Джерело: Мінреінтеграції