Продовжений «декретний» лікарняний: коли оплачувати +14 к. дн.

Працівниці видали додатковий листок непрацездатності по вагітності та пологах на 14 днів. Коли потрібно оплачувати такий лікарняний? Чи потрібно визначати нову середню? Відповіді на ці питання – у статті


Коли надають додатковий лікарняний по вагітності та пологах на 14 к. дн.


Згідно зі статтею 179 КЗпП на підставі медичного висновку жінкам надають оплачувану відпустку у зв'язку з вагітністю та пологами тривалістю 70 к. дн. до пологів і 56 к. дн. після пологів, починаючи з дня пологів. Загальна тривалість такої відпустки у зв'язку з вагітністю та пологами становить 126 днів.


У разі народження двох і більше дітей та у разі ускладнення пологів післяпологова відпустка складає 70 к. дн. Відповідно і загальна тривалість буде 140 днів.


Тобто маємо особливі випадки, коли жінці після пологів надають додатковий декретний листок непрацездатності на 14 к. дн.


Коли приймають рішення оплатити додатковий лікарняний по вагітності


Розглянемо ситуацію. Працівниця перебуває на лікарняному у зв'язку з вагітністю та пологами до 30 квітня. У зв'язку з ускладненими пологами їй 14 березня видали додатковий листок непрацездатності з причиною непрацездатності «Вагітність і пологи» ще на 14 к. дн., з 1 по 14 травня.

На яку дату має орієнтуватися страхувальник при прийнятті рішення про оплату такого додаткового листка непрацездатності: на 14 березня, коли листок був сформований, чи на 1 травня, дату з якої продовжується такий страховий випадок?

Пенсійний фонд України (ПФУ) на наше звернення відповів: нормами розділу III Порядку видачі (формування) листків непрацездатності в Електронному реєстрі листків непрацездатності, затвердженого наказом МОЗ від 17.06.2021 №1234, визначено, що листок непрацездатності з причиною «Вагітність та пологи» вважається виданим через 7 днів з дати відкриття листка непрацездатності.


Оскільки листок непрацездатності у зв'язку з вагітністю та пологами терміном на 14 к. дн. виданий з 1 травня 2024 року, то статус «Готовий до сплати» він набуде через 7 днів після дати видачі, тобто з 8 травня.


Саме з цього дня роботодавець вже може приймати рішення про надання частини допомоги по вагітності та пологах, та подавати заяву-розрахунок для здійснення її фінансування на підставі даного листка непрацездатності.

Зверніть увагу, що у страхувальника (роботодавця) є 3 робочі дні, щоб прийняти відповідне рішення. А після цього бухгалтерія має нарахувати допомогу по вагітності та пологах та подати заяву-розрахунок до ПФУ

Чи визначати нову середню зарплату для такого лікарняного


Ні, не потрібно. Особливістю в оплаті продовженої декретної відпустки є те, що другий листок непрацездатності є продовженням першого, відповідно всі 140 к. дн. Це все один і той же страховий випадок.


Висновки


  1. У разі народження двох і більше дітей або ускладнених пологів жінці видають додатковий листок непрацездатності тривалістю 14 к.дн.
  2. Декретний лікарняний листок на 14 к. дн. є продовженням попереднього лікарняного листка.
  3. Допомогу по вагітності та пологам за 14 к. дн. продовженої декретної відпустки розраховують виходячи з тієї середньої зарплати, що й попередній листок непрацездатності виданий на 126 к. дн.


Тетяна ГУЛЬ, редактор kadroland


Стаття на тему:


Відпустка по вагітності та пологах: як оформити


Шаблони та зразки документів:


Заява про продовження відпустки у зв'язку з вагітністю і пологами

Наказ про внесення змін до наказу про надання відпустки у зв’язку з вагітністю і пологами