Прийняття на роботу у порядку переведення: заява + наказ

Підготували для Вас зразки заяви та наказу про прийняття на роботу у порядку переведення

Зразок заяви про прийняття на роботу в порядку переведення


Переведення працівника на інше підприємство можливе лише за його згодою (ст. 32 КЗпП). За наявності такої згоди це є підставою для звільнення за п. 5 ч. 1 ст. 36 КЗпП, після чого укладається новий трудовий договір.


Ініціатором переведення може бути як працівник, так і роботодавець. Зазвичай, для переведення новий роботодавець надсилає лист-запит з проханням звільнити працівника у зв’язку з переведенням, зазначивши бажану дату звільнення. Без цього листа переведення неможливе.


У разі згоди теперішнього роботодавця, працівник подає заяву на звільнення, а потім – заяву про прийняття на новому підприємстві. Видання наказів про звільнення (із зазначенням п. 5 ст. 36 КЗпП) та прийняття обов’язкове.


Ключова умова – погодження обох сторін (підприємств). Без нього звільнення у порядку переведення не допускається, навіть якщо є заява працівника.


Працівника можна перевести лише на те підприємство, яке вказане в наказі. Звільнення за переведенням з подальшим працевлаштуванням в інше місце – порушення.


Зразок наказу про прийняття на роботу у порядку переведення


Шаблони та зразки документів:


Заява про прийняття на роботу в порядку переведення

Наказ про прийняття на роботу у порядку переведення

Довго шукаєте необхідний документ або його зразок? Наш Консультант по документах вже готовий допомогти! Раптом не знайшли потрібного – сміливо замовляйте підготовку потрібного шаблону або зразка документа

Стаття на тему:


Прийняття на роботу за переведенням: правила та нюанси

Отримуйте щодня свіжі новини та корисні подарунки 🎁👇