Збій в «Резерв+»: проблеми у роботі усунули

У застосунку «Резерв+» з ранку 23.09.2025 виникли технічні труднощі з обміном даними з реєстром військовозобов’язаних. Але вже під вечір у Міноборони повідомили що обмін даним працює у штатному режимі. Тож вже можна оновити електронний військово-обліковий документ чи подати запити

1141


Як ми повідомляли з ранку 23.09.2025 спостерігалися ускладнення обміну даними між застосунком «Резерв+» та реєстром військовозобов’язаних, призовників і резервістів.

Усі раніше видані документи залишаються дійсними

Тимчасово неможливо було оновлювати електронний військово-обліковий документ, а також надсилати запити до реєстру:


  1. направлення на ВЛК;
  2. уточнення даних;
  3. відстрочки тощо.


Ми рекомендували зберегти pdf-версію електронного військового документу, щоб він завжди залишався під рукою. Для цього на головному екрані застосунку натисніть три крапки та оберіть «Завантажити PDF».


Станом на 18-30 за даними Міноборони взаємодія застосунку з реєстром працює у штатному режимі.



Джерело: Міноборони


1141

15

1323

3

204

4

1253

3

3590

2

55

3

376

5

471

14

149567

3

100

3

1953

3

1279

3

1864

3

61

4

58

4

153

6

349

3

892

3

260

2

2759

3

429