20 000 грн для працівників критичних підприємств: як подати заяву в «Дії»

Для тих, хто щодня тримає країну в русі, держава запускає додаткову виплату – 20 000 грн за січень, лютий і березень. Як подати заявку компанії, аби працівники отримали кошти – далі

4

487


Як ми розповідали, виплата в розмірі 20 000 грн на місяць доступна для енергетиків, працівників газової галузі, водопостачання та водовідведення, транспортної інфраструктури, які брали участь у ліквідації наслідків російських обстрілів та аварій.


Ці кошти нараховуються, навіть якщо відпрацювали лише кілька днів.



Як подати заяву компанії:


1.Авторизуйтесь на порталі «Дія» як керівник або уповноважена особа.

2.Подайте заяву з 6 до 15 числа за попередній місяць.

3.Якщо компанія є у списках профільних міністерств – форма відкриється автоматично

  1. вкажіть дані працівників:
  2. ПІБ;
  3. РНОКПП;
  4. посаду;
  5. рахунок у будь-якому банку;
  6. телефон.

4.Підпишіть заяву КЕПом (для філій достатньо підпису керівника філії)


Як тільки списки будуть сформовані, прийде пуш-повідомлення в застосунку «Дія». Це означатиме, що його включено до переліку, і невдовзі кошти прийдуть на рахунок.


Джерело: Дія


Схожі публікації:


20 тисяч гривень до зарплати: хто з працівників отримає державну доплату вже у лютому

Матеріали на сайті https://kadroland.com можуть містити роз’яснення державних органів та погляди зовнішніх авторів. Їхній зміст не завжди збігається з позицією редакції. Кожна публікація відображає особисту думку автора. Редакція не редагує авторські тексти і не несе відповідальності за їх зміст.
4

487

3

746

28

28698

2

258

4

737

2

37

4

1190

3

131

5

205

3

134

4

3250

5

1507

4

5139

3

3660

6

1069

3

153

6

266

3

131

11

852

5

6536

4

95