🔥Безкоштовні вебінари. Зміни в мобілізації. Військовий облік по-новому без штрафів. Обмін кадровими документами. Як оформити щорічну відпустку

Дивіться прямі ефіри, слухайте експертів, розбирайтеся у прикладах, отримуйте підготовлені презентації, ставте запитання під час ефіру лекторам

Колеги, запрошуємо Вас на триденну конференцію:


24 квітня


Зміни в мобілізації, військовому обліку, збільшення штрафів


Закони прийнято! Як діяти роботодавцям


На вебінарі детально розберемо: як уточнити персональні дані; чи повинен роботодавець контролювати виконання обов’язку своїм працівником; чи буде одразу заборона ухилянтам на керування авто; у кого не залишилось права на відстрочку від мобілізації; як зміниться процедура бронювання.


Лектор: Тетяна Донець


Зареєструватись на безкоштовний вебінар


25 квітня


Військовий облік по-новому без штрафів & Обмін кадровими документами через Viber, Telegram


Практичні поради та рекомендовані дії


На вебінарі детально розберемо: обмін кадровими заявами та наказами через месенджери; як ознайомити з документами працівника, який звільняється й не може бути присутнім за місцем роботи в день звільнення; коли незаконне звільнення може призвести до відповідальності директора; штрафи за неведення або неналежне ведення військового обліку на підприємстві.


Лектори: Ганна Лисенко та Людмила Смердова


Зареєструватись на безкоштовний вебінар


26 квітня


Як не допустити штрафів за військовий облік, наповнити е-трудову та оформити щорічну відпустку


Наш досвід, який врятує від відповідальності


На вебінарі детально розберемо: як перевірити чи відсканова трудова книжка новоприйнятого працівника; чи сканувати накази при переведенні та звільненні; як впливає високосний рік та воєнний стан на тривалість щорічної відпустки; коли можна не використовувати «Мінекономівські» заокруглення; за що накладаються величезні адмінштрафи на директора та відповідального за військовий облік на підприємстві.


Лектори: Яна Ярошенко та Тетяна Донець


Зареєструватись на безкоштовний вебінар