Після виплати лікарняних потрібно повідомити Пенсійний фонд України протягом місяця

Повідомлення про виплату коштів застрахованим особам можна сформувати в е-кабінеті на вебпорталі Пенсійного фонду України натиснувши кнопку «Створити повідомлення» в екранній формі заяви-розрахунку, яка набула статусу «Оплачено»

Страхувальник, який по заяві-розрахунку отримав від Пенсійного фонду України кошти для здійснення страхових виплат працівникам, повинен протягом місяця з дня проведення відповідних виплат повідомити про це Пенсійний фонд України.


Повідомлення про виплату коштів застрахованим особам можна сформувати в електронному кабінеті на вебпорталі Пенсійного фонду України натиснувши кнопку «Створити повідомлення» в екранній формі заяви-розрахунку, яка набула статусу «Оплачено».


Основна частина реквізитів повідомлення заповниться автоматично, дублюючи інформацію із заяви-розрахунку.


Ручне введення передбачено для даних щодо:


  1. дати виплати;
  2. суми виплати, яка виплачена за рахунок коштів Фонду.


Якщо сума в повідомленні по всім листкам непрацездатності дорівнює профінансованій сумі, то після збереження, підписання та відправлення повідомлення до Пенсійного фонду, йому автоматично буде присвоєно статус «Прийнято».


У випадку розбіжності суми, повідомлення потрапить на опрацювання спеціалістам Фонду. 


Переглянути вже відправлені повідомлення можна в кабінеті страхувальника на вебпорталі Пенсійного фонду  в розділі меню «Повідомлення про виплату коштів застрахованим особам». 

Слід зазначити, що у разі відсутності від страхувальника інформації про виплати застрахованим особам протягом трьох місяців з дня здійснення фінансування, відповідним підрозділом Пенсійного фонду буде проведено перевірку використання страхувальником коштів Фонду

Джерело: Пенсійний фонд України