Влада затвердила Порядок ведення Єдиного державного реєстру призовників, військовозобов’язаних та резервістів

10 травня Кабмін ухвалив Порядок ведення Єдиного державного реєстру призовників, військовозобов’язаних та резервістів

10 травня 2024 року Уряд затвердив Порядок ведення Єдиного державного реєстру призовників, військовозобов’язаних та резервістів.


Даний Порядок встановлює процедури:


  1. збирання, зберігання, обробки та використання відомостей Єдиного державного реєстру призовників, військовозобов’язаних та резервістів;
  2. визначає порядок перевірки дійсності військово-облікових документів консульськими посадовими особами закордонних дипломатичних установ України, уточнення персональних даних військовозобов’язаних та резервістів.


Також врегульовано організацію інформаційної взаємодії Єдиного державного реєстру призовників, військовозобов’язаних та резервістів з інформаційно-комунікаційними системами, реєстрами (у тому числі публічними), базами (банками) даних центральних органів виконавчою влади, визначених у ст. 14 Закону України «Про Єдиний державний реєстр призовників, військовозобов’язаних та резервістів».


Окрім того, встановлено порядок електронної ідентифікації в електронних кабінетах, перелік відомостей, що відображаються в них, а також перелік послуг, які надаються призовнику, військовозобов’язаному, резервісту через електронні кабінети.


Джерело: телеграм-канал Тараса Мельничука, представника КМУ в ВРУ