Протягом воєнного стану пропонують компенсувати за рахунок держбюджету простій не з вини працівника

Автори законопроєкту №11109 пропонують чітко визначити у КЗпП, що простій не з вини працівника під час воєнного стану повинен оплачуватися за рахунок держбюджету в розмірі не нижче 2/3 тарифної ставки встановленого працівникові розряду (окладу)

У ВРУ зареєстровано законопроєкт від 22.03.2024 №11109 «Про внесення змін до статті 113 Кодексу законів про працю України щодо гарантування оплати часу простою під час воєнного чи надзвичайного стану на території України».


Автори законопроєкту пропонують законодавчо закріпити наступне:


  1. час простою не з вини працівника, в тому числі на період воєнного чи надзвичайного стану на території України, оплачується з розрахунку не нижче від 2/3 тарифної ставки встановленого працівникові розряду (окладу);
  2. оплата простою, який не є результатом вини працівників у період дії воєнного стану на території України, буде здійснюватися за рахунок коштів Державного бюджету України;
  3. виплати із держбюджету будуть проводитися відповідно до порядку, який буде визначений Кабміном.
Відповідні зміни пропонують внести до ст. 113 КЗпП

В даний час, ст. 113 КЗпП передбачає, що час простою, який не є результатом вини працівника, в тому числі на період оголошення карантину, встановленого Кабміном, оплачується з розрахунку не нижче від 2/3 тарифної ставки встановленого працівникові розряду (окладу). Оплата простою проводиться за рахунок роботодавця.


Джерело: ВРУ