У Черкаському ОТЦК та СП нагадали, що під час прийняття на роботу та навчання громадян України з числа призовників, військовозобов’язаних та резервістів, державні органи, органи місцевого самоврядування, підприємства, установи та організації здійснюють у них перевірку наявності військово-облікового документа.
Робиться це з метою ведення персонального військового обліку відповідно до вимог пункту 34 постанови КМУ від 30.12.2022 №1487 «Про затвердження Порядку організації та ведення військового обліку призовників, військовозобов’язаних та резервістів» (далі – Постанова №1487).
Відповідно до Постанови №1487, приймання на роботу, навчання, взяття на персональний військовий облік призовників, військовозобов’язаних та резервістів здійснюється тільки після взяття громадян на військовий облік у районних (міських) ТЦК та СП (органах СБУ, відповідних підрозділах розвідувальних органів).
Постійні перевірки та нові вимоги до ВО – стрес? Ми готові підтримати вас на кожному кроці. Ваш Консультант з ВО чекає запитання
Військово-обліковий документ – документ, що визначає належність його власника до виконання військового обов’язку.
До них належать:
- для призовників – посвідчення про приписку до призовної дільниці;
- для військовозобов'язаних – військовий квиток або тимчасове посвідчення військовозобов'язаного;
- для резервістів – військовий квиток.
Джерело: Черкаський ОТЦК та СП