Новини та статті

Всього: 10339

Нові
Нові
Популярні
За вподобаннями
За коментарями
За весь час
За тиждень
За місяць
За рік
За весь час
Нові
Нові
Популярні
За вподобаннями
За коментарями
За весь час
За тиждень
За місяць
За рік
За весь час

18 серпня 2025 р.

8174

Вони коли видумують зміни, хоч відкривають, читають, а потім перечитують що там напридумали? Консультації хоч якісь з фахівцями, практиками проводять, чи так наляпали, зліпили . -- "У разі відсутності у ВОД інформації, зазначеної у графах 3, 8, 13—16 цього додатка, про це вказується у повідомленні про призначення на посаду/звільнення з посади, що надсилається до ТЦК та СП.." Дивно що ми повинні повідомляти про такі речі? Не видають кадровики і не заповнюють ВОД, не вносять дані про ВЛК чи службу у ВОД -це виключно роблять ТЦК. Значить не всі вміють заповнювати документ, не знають як це робиться? Треба їх вчити щоб вони робили свою роботу правильно, відповідально!
1

7057

Добрий день.

Якщо працівник пише заяву на звільнення з поважних причин, а саме у зв'язку з переїздом, чи повен він надати підтвердження переїзду?

3803

Добрий день, підкажіть, будь ласка таке:
Якщо при оцифруванні трудової книжки працівника роботодавцем було помилоково не заповнено розділ "запис про трудову діяльність" (скан-копії додані). Чи можна наново подати, якщо поточна помилкова спроба має статус "в роботі"?

5641

Мобілізованого працівника (мобілізували протягом звітного року) повинні відображати в Додатку 5 до січня наступного року, хіба ні? Лише тоді ми, коли робимо списки станом на 1 січня нового року, можемо його звідти "прибрати". Як про такого працівника, до січня нового року, вести графи? Де зазначати, що він мобілізований, та чи потрібно вносити зміни в інші графи після того, як його мобілізували (наприклад під час служби змінилось звання, ВОС і працівник нас про це повідомив і надав відповідні документи)? Чи після мобілізації ми не вносимо зміни про нього в Додаток 5, навіть коли вони є.

7977

Вітаю.Підкажіть,будь ласка,чи будуть давати відстрочку студентам ліцею цього року?Синові 25 років виповнилося у серпні.Студентом він стає 1.09.25...я читала,що лишають відстрочки тільки тим,хто у вищих закладах навчається.. Дякую
Усі публікації10338
Новина6579
Стаття1406
Консультація2087
Мінікурс190
Розваги15
АІ-Консультація61
Теми
Бронювання985
Випробовувальний термін34
Відповідальність / Перевірки446
Відпустки662
Відпустки на дітей180
Відпустки навчальні14
Відпустки неоплачувані104
Відрядження45
Військовий облік1287
Воєнний стан172
Головне за тиждень73
Держслужба, ОМС91
Діловодство379
Дія58
Електронний кабінет50
Звільнення472
Звітність77
Інше658
Календар кадровика68
Калькулятори / розрахунки11
Класифікатор професій118
Колдоговір24
Лікарняні / Страховий стаж339
Медогляди202
Медперсонал45
Мобілізовані / Добровольці ТРО163
Оплата праці371
Освітяни59
Особливі працівники327
Охорона праці172
Письмові трудові договори80
Посадові інструкції67
Прийняття355
Ранковий кадровик587
Робочий час207
Скорочення48
Соціальне страхування / Пенсії338
Сумісництво67
Табель36
Трудова книжка460
Трудовий кодекс39
Умови праці369